rejestracja  | logowanie
.

Wyniki

Wyniki kolejnych edycji | Klasyfikacja indywidualna | Klasyfikacja dru偶ynowa


Edycja
23.03.2019
17.04.2019
15.05.2019
29.05.2019
18.09.2019
02.10.2019
23.11.2019

Dystans 6000 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Dru偶yna Rok Kat Msc kat Tempo Czas
1.88Mateusz Goleniewski 1992 M20 1 3:25 20:32
2.38Miko艂aj Zi臋baBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1997 M20 2 3:28 20:46
3.63Wojciech 艢widerekT.S. Opatrunki Toru艅 1982 M30 1 3:29 20:56
4.22Miros艂aw LewandowskiTOP CROSS Toru艅 1978 M40 1 3:31 21:08
5.19Robert WojnarBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1976 M40 2 3:34 21:26
6.109Szymon Gryckiewicz 1989 M30 2 3:37 21:42
7.18艁ukasz KalataKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1986 M30 3 3:42 22:12
8.45S艂awomir ForemskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1968 M50 1 3:46 22:33
9.31Andrzej GaikPodg贸rz Toru艅 1970 M40 3 3:51 23:06
10.89Piotr KasprzykANIRO RUN TEAM 1969 M50 2 3:52 23:12
11.54Zbigniew Koz艂owskiBiegoholicy 1984 M30 4 3:52 23:13
12.113Piotr RuderaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1986 M30 5 3:54 23:25
13.4Anna ArseniukT.S. Opatrunki Toru艅 1981 K30 1 3:55 23:28
14.77Miros艂aw DrapiewskiBiegoholicy 1982 M30 6 3:55 23:30
15.100Pawe艂 Skowro艅skiMarmel Toru艅 1997 M20 3 3:56 23:33
16.123Rafa艂 Strzelecki 1987 M30 7 3:56 23:35
17.82艁ukasz Majewskiparkrun Toru艅 1982 M30 8 3:57 23:40
18.85Mariusz 艢liwi艅skiparkrun Toru艅 1978 M40 4 3:58 23:45
19.110Micha艂 Pluci艅ski 1981 M30 9 3:58 23:46
20.28Daniel KaczmarczykANIRO RUN TEAM 1975 M40 5 3:58 23:46
21.46Arkadiusz Piwo艅skiPodg贸rz Toru艅 1973 M40 6 3:59 23:53
22.25Igor Guttfeld 1967 M50 3 4:00 23:57
23.65Jakub Krzy偶ykowski 2003 M16 1 4:03 24:17
24.104Piotr Szcz臋snyBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1990 M20 4 4:03 24:20
25.62Sebastian ChojnackiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1977 M40 7 4:04 24:24
26.79Jerzy Nowakowski ANIRO RUN TEAM 1977 M40 8 4:04 24:26
27.59Krzysztof Pilarski 1980 M30 10 4:06 24:37
28.29Mariusz Szarwi艅ski 1987 M30 11 4:07 24:42
29.94Maciej Malinowski Biegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1976 M40 9 4:08 24:47
30.5Micha艂 Mandosik 1982 M30 12 4:09 24:53
31.118Sylwester Hendrzak 1985 M30 13 4:11 25:03
32.10艁ukasz KorpalBiegoholicy 1984 M30 14 4:12 25:13
33.1Mateusz Cupa 1973 M40 10 4:13 25:18
34.48Krzysztof G贸ralskiT.S. Opatrunki Toru艅 1964 M50 4 4:13 25:19
35.128Micha艂 Panek 1992 M20 5 4:14 25:22
36.50Daniel Derezi艅skiparkrun Toru艅 1976 M40 11 4:15 25:28
37.35Rafa艂 CiesiunPodg贸rz Toru艅 1977 M40 12 4:15 25:31
38.51Krzysztof Maciaszek 1980 M30 15 4:16 25:33
39.116Tomasz 艁臋ga 1978 M40 13 4:16 25:37
40.3Dariusz Olewi艅ski 1976 M40 14 4:17 25:43
41.64Jan Bodnar 1956 M60 1 4:18 25:50
42.32J贸zef Chmurzy艅skiT.S. Opatrunki Toru艅 1968 M50 5 4:19 25:55
43.126Rados艂aw 艁uczakparkrun Toru艅 1979 M40 15 4:20 26:01
44.20Marek Kara艣Podg贸rz Toru艅 1961 M50 6 4:21 26:06
45.33Adam Binaszewski 1982 M30 16 4:21 26:06
46.34Krzysztof ReteckiMarmel Toru艅 1974 M40 16 4:22 26:12
47.73Marek MurawskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1984 M30 17 4:23 26:16
48.96Witold OrcholskiT.S. Opatrunki Toru艅 1971 M40 17 4:23 26:17
49.125Paulina Surmacewicz ANIRO RUN TEAM 1984 K30 2 4:24 26:23
50.67Mariusz Zi贸艂kowski Biegoholicy 1972 M40 18 4:25 26:28
51.52Arkadiusz Demski 1972 M40 19 4:25 26:29
52.44Joanna BartkowskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1979 K30 3 4:25 26:30
53.87Pawe艂 Majcher 1973 M40 20 4:25 26:31
54.70Rafa艂 Czeszewski ANIRO RUN TEAM 1979 M40 21 4:26 26:33
55.84Marlena LewandowskaPodg贸rz Toru艅 1973 K45 1 4:26 26:36
56.119Maciej Paszke 1990 M20 6 4:26 26:38
57.105Marek Zieli艅skiMarmel Toru艅 1970 M40 22 4:27 26:43
58.106Sylwia Rok-Szpala parkrun Toru艅 1981 K30 4 4:28 26:46
59.47Marcin B艂臋dowskiPodg贸rz Toru艅 1974 M40 23 4:28 26:50
60.86Robert Lubiszewski parkrun Toru艅 1990 M20 7 4:30 27:01
61.121Nika TarnowskaBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1982 K30 5 4:32 27:12
62.15Krzysztof Jastrz臋bski 1972 M40 24 4:33 27:19
63.122Grzegorz HajdukiewiczTOP CROSS Toru艅 1978 M40 25 4:36 27:36
64.117Piotr Chy艂a 1961 M50 7 4:36 27:37
65.97Ryszard Dembkowski 1952 M60 2 4:38 27:50
66.103Jaros艂aw Kruczkowski 1969 M50 8 4:40 28:02
67.83Miros艂aw PalmaPodg贸rz Toru艅 1959 M60 3 4:41 28:08
68.101Alina PodbielskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1969 K45 2 4:43 28:17
69.53Piotr Boniecki 1971 M40 26 4:45 28:28
70.76Zbigniew Ciski 1963 M50 9 4:45 28:31
71.124Ewelina Pucha艂a 1986 K30 6 4:48 28:45
72.11J臋drzej Solarz 1993 M20 8 4:50 28:57
73.108Marek Czuk 1953 M60 4 4:50 28:58
74.98Ewa Szmechtig-Gauden Podg贸rz Toru艅 1973 K45 3 4:50 28:59
75.107Roman Godziuk 1960 M50 10 4:51 29:04
76.69Agata Krzywdzi艅skaBiegoholicy 1994 K16 1 4:56 29:34
77.120Karol Bartnicki 1988 M30 18 4:57 29:39
78.8Olena Babenko 1960 K45 4 4:57 29:40
79.66S艂awomir Krzy偶ykowski 1975 M40 27 4:58 29:47
80.41Piotr Michniewicz 1985 M30 19 4:58 29:50
81.72Remigiusz RasmusTOP CROSS Toru艅 1984 M30 20 5:01 30:04
82.26Piotr Marach Marmel Toru艅 1974 M40 28 5:02 30:12
83.6Arkadiusz Kalinowski 1981 M30 21 5:03 30:16
84.13Bartosz Cackowski 1992 M20 9 5:03 30:18
85.112Jacek Podlaszewski 1970 M40 29 5:05 30:29
86.127Katarzyna WittTOP CROSS Toru艅 1989 K30 7 5:06 30:36
87.12Pawe艂 MuzalewskiBiegoholicy 1979 M40 30 5:07 30:42
88.39Jakub Fiszerparkrun Toru艅 1977 M40 31 5:10 31:00
89.57Adam Hajduk 1978 M40 32 5:12 31:11
90.111Marcin RygielskiTOP CROSS Toru艅 1973 M40 33 5:14 31:25
91.16Magdalena Kami艅ska 1980 K30 8 5:15 31:30
92.115S艂awomir Szumski 1974 M40 34 5:17 31:42
93.95Monika 呕o艂nowskaTOP CROSS Toru艅 1984 K30 9 5:18 31:48
94.99Dariusz MajchrzakKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1962 M50 11 5:19 31:51
95.43Marta Michniewicz 1985 K30 10 5:21 32:03
96.80Jolanta Go艂aszewska Marmel Toru艅 1970 K45 5 5:22 32:14
97.71Daria CiskaTOP CROSS Toru艅 1987 K30 11 5:27 32:41
98.37W艂odzimierz Wi艣niewski 1961 M50 12 5:29 32:55
99.40Adam Milo 1972 M40 35 5:31 33:03
100.7Sylwia Kalinowska 1985 K30 12 5:32 33:09
101.74Kamila StachowiakMarmel Toru艅 1994 K16 2 5:35 33:31
102.78Marek 艁asak 1953 M60 5 5:38 33:49
103.17Katarzyna Walenta 1985 K30 13 5:41 34:04
104.14Stefan Kami艅ski 1947 M70 1 5:42 34:14
105.36Monika Domalewska-Grabowska 1978 K30 14 5:59 35:53
106.49Krystyna Ludwik 1966 K45 6 5:59 35:55
107.21Kacper Hi偶ycki 2003 M16 2 6:01 36:07
108.81Rajmund Czechowski 1943 M70 2 6:40 40:02
109.92Magdalena Grefkowicz 1975 K30 15 6:46 40:36
110.102Tadeusz SpychalskiTOP CROSS Toru艅 1960 M50 13 7:09 42:51


Dystans 3200 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.5Miko艂aj Piwo艅ski 2004 1 11:34
2.7Szymon Balicki 2004 2 13:05
3.1Alicja G贸recka 2005 1 14:09
4.3Karol Neulitz 2006 3 14:22
5.9Bartosz Sztandarski 2006 4 15:59
6.8Urszula Wr贸blewska 2005 2 17:17
7.2Jakub Marczewski 2006 5 20:06
8.6Antoni Lewandowski 2006 6 20:07
9.4Julia Neulitz 2006 3 22:10


Dystans 1400 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.3Weronika Maciejewska 2007 1 5:44
2.7Tomasz Maro艅 2007 1 6:00
3.8Amelia Wi艣niewska 2007 2 6:39
4.5Karolina Korowaj 2007 3 7:12
5.9Dominika Witkowska 2008 4 7:34
6.6Urszula Rosi艅ska 2007 5 9:04
7.4Roksana Lipi艅ska 2008 6 9:08


Dystans 600 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.7Mateusz Chuchra 2010 1 2:10
2.11Eryk Fiszer 2009 2 2:11
3.13Adam Krzy偶ykowski 2009 3 2:15
4.5Zofia Konstanty 2009 1 2:16
5.6Filip Krupi艅ski 2009 4 2:23
6.11Borys Fiszer 2011 5 2:25
7.4Natalia Korpal 2011 2 2:28
8.9Bartosz Ciesiun 2009 6 2:30
9.8Piotr Lorek 2010 7 2:35
10.2Micha艂 Olewi艅ski 2009 8 2:44
11.3Jan Kalinowski 2011 9 2:47
12.14Basia Lewandowska 2010 3 2:48


Dystans 300 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.2Jerzy Zawada 2012 1 1:07
2.14Stanis艂aw 艢widerek 2012 2 1:09
3.9Szymon Witkowski 2012 3 1:16
4.10Leon Fiszer 2013 4 1:18
5.8Szymon Chuchra 2013 5 1:21
6.16Ewa Wr贸blewska 2013 1 1:23
7.3Gabriel Piotrowski 2012 6 1:24
8.13Zofia 艢widerek 2014 2 1:30
9.5Lucjan Piotrowski 2014 7 1:39
10.1Kinga Korpal 2013 3 1:42
11.15Grzegorz Chojnacki 2016 8 2:42
12.12Jerzy Foremski 2015 9 2:42
13.11Alicja Michniewicz 2017 4 4:05


© 2019 gptorunia.pl