rejestracja  | logowanie
.

Wyniki

Wyniki kolejnych edycji | Klasyfikacja indywidualna | Klasyfikacja dru偶ynowa


Edycja
23.03.2019
17.04.2019
15.05.2019
29.05.2019
18.09.2019
02.10.2019
23.11.2019

Dystans 6000 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Dru偶yna Rok Kat Msc kat Tempo Czas
1.48Wojciech 艢widerekT.S. Opatrunki Toru艅 1982 M30 1 3:21 20:04
2.22Miko艂aj Zi臋baBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1997 M20 1 3:28 20:46
3.49Bartosz WiligalskiT.S. Opatrunki Toru艅 1989 M30 2 3:29 20:51
4.98Maciej TomaszewskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1988 M30 3 3:29 20:54
5.15Miros艂aw LewandowskiTOP CROSS Toru艅 1978 M40 1 3:32 21:14
6.13Przemek Szpeci艅skiBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1995 M20 2 3:33 21:20
7.84Robert WojnarBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1976 M40 2 3:35 21:31
8.53Szymon Gryckiewicz 1989 M30 4 3:39 21:51
9.83Bart艂omiej Mechli艅skiBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1979 M40 3 3:39 21:54
10.11Micha艂 Szyma艅ski parkrun Toru艅 1981 M30 5 3:41 22:04
11.29Andrzej GaikPodg贸rz Toru艅 1970 M40 4 3:47 22:42
12.52Miros艂aw DrapiewskiBiegoholicy 1982 M30 6 3:49 22:52
13.47Anna ArseniukT.S. Opatrunki Toru艅 1981 K30 1 3:50 22:58
14.86Zbigniew Koz艂owskiBiegoholicy 1984 M30 7 3:52 23:11
15.18Krzysztof ReteckiMarmel Toru艅 1974 M40 5 3:53 23:15
16.12Jakub Krzy偶ykowski 2003 M16 1 3:53 23:18
17.37Robert KmieciakT.S. Opatrunki Toru艅 1981 M30 8 3:54 23:25
18.103Rafa艂 Strzelecki 1987 M30 9 3:55 23:29
19.21Daniel KaczmarczykANIRO RUN TEAM 1975 M40 6 3:57 23:42
20.88Mariusz 艢liwi艅skiparkrun Toru艅 1978 M40 7 4:00 23:59
21.69Marek MurawskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1984 M30 10 4:02 24:14
22.43Krzysztof Urba艅ski Marmel Toru艅 1973 M40 8 4:06 24:36
23.85Rados艂aw 艁uczakparkrun Toru艅 1979 M40 9 4:08 24:47
24.74Jerzy Nowakowski ANIRO RUN TEAM 1977 M40 10 4:09 24:54
25.4艁ukasz KorpalBiegoholicy 1984 M30 11 4:10 24:59
26.39Jaros艂aw Jab艂o艅ski 1975 M40 11 4:11 25:07
27.5Szymon Rz膮dparkrun Toru艅 2001 M16 2 4:12 25:13
28.59Micha艂 Mandosik 1982 M30 12 4:13 25:16
29.72Krzysztof G贸ralskiT.S. Opatrunki Toru艅 1964 M50 1 4:13 25:20
30.64Sylwester Hendrzak 1985 M30 13 4:14 25:22
31.38Adrian Kontowicz 1996 M20 3 4:15 25:29
32.70Paulina Surmacewicz ANIRO RUN TEAM 1984 K30 2 4:15 25:30
33.41Daniel Derezi艅skiparkrun Toru艅 1976 M40 12 4:16 25:36
34.101Tomasz 艁臋ga 1978 M40 13 4:18 25:45
35.112Grzegorz HajdukiewiczTOP CROSS Toru艅 1978 M40 14 4:20 25:57
36.35Rafa艂 CiesiunPodg贸rz Toru艅 1977 M40 15 4:20 25:59
37.65Krzysztof Maciaszek 1980 M30 14 4:20 26:01
38.62Mariusz Zi贸艂kowski Biegoholicy 1972 M40 16 4:22 26:14
39.102Marek Czuk 1953 M60 1 4:23 26:16
40.8Marek Kara艣Podg贸rz Toru艅 1961 M50 2 4:23 26:18
41.3Andrzej Kakisz 1964 M50 3 4:25 26:30
42.67Jan Bodnar 1956 M60 2 4:25 26:31
43.108Maciej Paszke 1990 M20 4 4:26 26:38
44.94Magdalena GrabarskaMarmel Toru艅 1986 K30 3 4:27 26:41
45.28Marlena LewandowskaPodg贸rz Toru艅 1973 K45 1 4:28 26:49
46.14Krzysztof Jastrz臋bski 1972 M40 17 4:30 26:59
47.82Piotr Chy艂a 1961 M50 4 4:33 27:17
48.40Sylwia Rok-Szpala parkrun Toru艅 1981 K30 4 4:34 27:22
49.32Joanna BartkowskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1979 K30 5 4:38 27:49
50.25Ryszard Dembkowski 1953 M60 3 4:39 27:52
51.106Jaros艂aw Kruczkowski 1969 M50 5 4:39 27:54
52.79Zbigniew Ciski 1963 M50 6 4:40 28:00
53.100Piotr Boniecki 1971 M40 18 4:40 28:02
54.105Joanna GrabowskaBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1975 K30 6 4:41 28:06
55.111Nika TarnowskaBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1982 K30 7 4:41 28:06
56.26Wojtek NiecieckiANIRO RUN TEAM 1983 M30 15 4:44 28:23
57.7Joanna 呕uchowska 1998 K16 1 4:44 28:25
58.71Jaros艂aw Nowak 1968 M50 7 4:45 28:32
59.104Jacek Podlaszewski 1970 M40 19 4:46 28:37
60.51Miros艂aw PalmaPodg贸rz Toru艅 1959 M60 4 4:48 28:47
61.63S艂awomir GorzyckiANIRO RUN TEAM 1981 M30 16 4:48 28:49
62.31Jakub Fiszerparkrun Toru艅 1977 M40 20 4:49 28:51
63.87Ewa Szmechtig-Gauden Podg贸rz Toru艅 1973 K45 2 4:49 28:54
64.19Karolina LubiszewskaBiegoholicy 1984 K30 8 4:50 28:59
65.107Karol Bartnicki 1988 M30 17 4:50 29:02
66.45Piotr Michniewicz 1985 M30 18 4:51 29:06
67.95Bartosz Cackowski 1992 M20 5 4:51 29:08
68.80Remigiusz RasmusTOP CROSS Toru艅 1984 M30 19 4:52 29:10
69.110Marcin RygielskiTOP CROSS Toru艅 1973 M40 21 4:53 29:16
70.50Agata Krzywdzi艅skaBiegoholicy 1994 K16 2 4:53 29:20
71.109Pawel Kujaczy艅ski 1987 M30 20 4:53 29:20
72.33Jaros艂aw PolakowskiMarmel Toru艅 1982 M30 21 4:55 29:28
73.89S艂awomir Szumski 1974 M40 22 4:58 29:50
74.57Adam HajdukKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1978 M40 23 4:59 29:53
75.16Arkadiusz Kalinowski 1981 M30 22 5:01 30:08
76.113Katarzyna WittTOP CROSS Toru艅 1989 K30 9 5:01 30:08
77.76Anna Kaczorowskaparkrun Toru艅 1981 K30 10 5:03 30:18
78.20Dorota Rezmer 1980 K30 11 5:05 30:32
79.6Stefan Kami艅ski 1947 M70 1 5:06 30:35
80.73Piotr Marach Marmel Toru艅 1974 M40 24 5:09 30:56
81.34Pawe艂 MuzalewskiBiegoholicy 1979 M40 25 5:11 31:05
82.36Monika Domalewska-GrabowskaMarmel Toru艅 1978 K30 12 5:11 31:06
83.44Marta Michniewicz 1985 K30 13 5:19 31:55
84.99Monika 呕o艂nowskaTOP CROSS Toru艅 1984 K30 14 5:26 32:38
85.92Dariusz MajchrzakKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1962 M50 8 5:33 33:20
86.17Sylwia Kalinowska 1985 K30 15 5:35 33:29
87.81Daria CiskaTOP CROSS Toru艅 1987 K30 16 5:40 33:57
88.78Przemys艂aw Ciski 1984 M30 23 5:40 33:58
89.1Kacper Hi偶ycki 2003 M16 3 5:52 35:11
90.10Stefan Lewandowski 1943 M70 2 5:54 35:25
91.96S艂awomir Walterski 1983 M30 24 5:55 35:27
92.66Rajmund Czechowski 1943 M70 3 6:02 36:09
93.97Olga Taraszka 1994 K16 3 6:02 36:13
94.46Anita Koc 1985 K30 17 6:04 36:22
95.77Janusz TybuszewskiT.S. Opatrunki Toru艅 1957 M60 5 6:38 39:46
96.54Tadeusz SpychalskiTOP CROSS Toru艅 1960 M50 9 7:44 46:24


Dystans 3200 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.4Szymon Balicki 2004 1 13:01
2.3Alicja G贸recka 2005 1 13:23
3.1Bartosz Sztandarski 2006 2 15:58
4.2Urszula Wr贸blewska 2005 2 18:30


Dystans 1400 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.4Marta Szumska 2007 1 6:03
2.3Amelia Wi艣niewska 2007 2 6:09
3.5Zuzanna Olejniczak 2007 3 10:27


Dystans 600 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.7Eryk Fiszer 2009 1 2:06
2.4Mateusz Chuchra 2010 2 2:07
3.13Adrian Szpala 2009 3 2:16
4.9Borys Fiszer 2011 4 2:18
5.2Adam Krzy偶ykowski 2009 5 2:22
6.11Bartosz Ciesiun 2009 6 2:33
7.5Jan Kalinowski 2011 7 2:35
8.14Tomasz Jaremczuk 2011 8 2:42
9.12Julia Kmieciak 2011 1 2:44
10.6Basia Lewandowska 2010 2 2:48
11.3Natalia Korpal 2011 3 3:38


Dystans 300 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.9Jerzy Zawada 2012 1 1:07
2.17Stanis艂aw 艢widerek 2012 2 1:09
3.13Leon Fiszer 2013 3 1:18
4.11Krystian Wi艣niewski 2013 4 1:22
5.14Ewa Wr贸blewska 2013 1 1:25
6.5Gabriel Piotrowski 2012 5 1:29
7.15Karolina Szpala 2013 2 1:32
8.8Szymon Chuchra 2013 6 1:32
9.16Zofia 艢widerek 2014 3 1:34
10.3Lucjan Piotrowski 2014 7 1:36
11.1Kinga Korpal 2013 4 1:40
12.19Aleksander Jaremczuk 2014 8 1:51
13.12Jerzy Foremski 2015 9 2:04
14.10Nikola Wr贸blewska 2016 5 3:00
15.18Alicja Michniewicz 2017 6 3:48
16.2Lidia Korpal 2015 DNF


© 2019 gptorunia.pl