rejestracja  | logowanie
.

Wyniki

Wyniki kolejnych edycji | Klasyfikacja indywidualna | Klasyfikacja dru偶ynowa


Edycja
23.03.2019
17.04.2019
15.05.2019
29.05.2019
18.09.2019
02.10.2019
23.11.2019

Dystans 6000 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Dru偶yna Rok Kat Msc kat Tempo Czas
1.38Wojciech 艢widerekT.S. Opatrunki Toru艅 1982 M30 1 3:22 20:09
2.47Bartosz WiligalskiT.S. Opatrunki Toru艅 1989 M30 2 3:28 20:45
3.4Miko艂aj Zi臋baBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1997 M20 1 3:32 21:12
4.8Miros艂aw LewandowskiTOP CROSS Toru艅 1978 M40 1 3:34 21:23
5.74Bart艂omiej Mechli艅skiBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1979 M40 2 3:35 21:28
6.14Robert WojnarBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1976 M40 3 3:36 21:35
7.31Micha艂 Szyma艅ski parkrun Toru艅 1981 M30 3 3:44 22:23
8.13S艂awomir ForemskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1968 M50 1 3:48 22:48
9.54Anna ArseniukT.S. Opatrunki Toru艅 1981 K30 1 3:50 22:58
10.35Robert KmieciakT.S. Opatrunki Toru艅 1981 M30 4 3:50 23:02
11.57Krzysztof ReteckiMarmel Toru艅 1974 M40 4 3:51 23:07
12.10Andrzej GaikPodg贸rz Toru艅 1970 M40 5 3:52 23:14
13.85Arkadiusz Rumi艅ski 1991 M20 2 3:53 23:16
14.102Piotr RuderaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1986 M30 5 3:53 23:18
15.17Piotr KasprzykANIRO RUN TEAM 1969 M50 2 3:53 23:20
16.65Pawe艂 Skowro艅skiMarmel Toru艅 1997 M20 3 3:55 23:29
17.40Miros艂aw DrapiewskiBiegoholicy 1982 M30 6 3:55 23:30
18.89Rafa艂 Strzelecki 1987 M30 7 3:56 23:38
19.5Jakub Krzy偶ykowski 2003 M16 1 3:58 23:45
20.95Zbigniew Koz艂owskiBiegoholicy 1984 M30 8 3:58 23:49
21.67Mariusz 艢liwi艅skiparkrun Toru艅 1978 M40 6 4:00 23:57
22.50Damian KaczmarekKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1975 M40 7 4:00 23:58
23.51Janusz Wo藕niak 1962 M50 3 4:03 24:16
24.45Micha艂 Mandosik 1982 M30 9 4:03 24:20
25.44Jaros艂aw Jab艂o艅ski 1975 M40 8 4:05 24:29
26.15Pawe艂 BarczakANIRO RUN TEAM 1980 M30 10 4:06 24:34
27.86Marek MurawskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1984 M30 11 4:07 24:44
28.34Szymon Rz膮dparkrun Toru艅 2001 M16 2 4:11 25:03
29.19艁ukasz KorpalBiegoholicy 1984 M30 12 4:11 25:06
30.1Krzysztof Urba艅ski Marmel Toru艅 1973 M40 9 4:12 25:09
31.94Sylwester Hendrzak 1985 M30 13 4:14 25:23
32.101Marek MarchewkaANIRO RUN TEAM 1973 M40 10 4:14 25:25
33.49Mariusz Zi贸艂kowski Biegoholicy 1972 M40 11 4:15 25:27
34.107Maciej Malinowski Biegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1976 M40 12 4:15 25:29
35.62Joanna Oberlan-Maro艅Marmel Toru艅 1977 K30 2 4:15 25:32
36.64Krzysztof G贸ralskiT.S. Opatrunki Toru艅 1964 M50 4 4:17 25:39
37.108Maciej Paszke 1990 M20 4 4:17 25:44
38.16Jerzy Nowakowski ANIRO RUN TEAM 1977 M40 13 4:19 25:55
39.7Pawe艂 Majcher 1973 M40 14 4:21 26:03
40.36Rafa艂 CiesiunPodg贸rz Toru艅 1977 M40 15 4:21 26:07
41.59Sylwia Rok-Szpala parkrun Toru艅 1981 K30 3 4:22 26:10
42.211Grzegorz HajdukiewiczTOP CROSS Toru艅 1978 M40 16 4:23 26:16
43.39Dawid Melkowski 1992 M20 5 4:24 26:25
44.70S艂awomir GorzyckiANIRO RUN TEAM 1981 M30 14 4:25 26:30
45.33Jan Bodnar 1956 M60 1 4:26 26:36
46.92Jaros艂aw Kruczkowski 1969 M50 5 4:28 26:45
47.76Piotr Chy艂a 1961 M50 6 4:28 26:50
48.105J臋drzej Solarz 1993 M20 6 4:29 26:53
49.78Daniel Derezi艅skiparkrun Toru艅 1976 M40 17 4:29 26:55
50.66Krzysztof Jastrz臋bski 1972 M40 18 4:34 27:26
51.100Magdalena GrabarskaMarmel Toru艅 1986 K30 4 4:35 27:30
52.112Nika TarnowskaBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1982 K30 5 4:36 27:35
53.21Wojtek NiecieckiANIRO RUN TEAM 1983 M30 15 4:37 27:41
54.53Paulina Surmacewicz ANIRO RUN TEAM 1984 K30 6 4:39 27:55
55.43Ryszard Dembkowski 1953 M60 2 4:41 28:08
56.98Jacek Podlaszewski 1970 M40 19 4:44 28:24
57.111Mateusz G艂owackiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1991 M20 7 4:45 28:28
58.73Rafa艂 Czeszewski ANIRO RUN TEAM 1979 M40 20 4:46 28:33
59.82Zbigniew Ciski 1963 M50 7 4:46 28:35
60.77Alina PodbielskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1969 K45 1 4:46 28:38
61.46Przemys艂aw J臋drzejewski 1994 M20 8 4:47 28:42
62.71Miros艂aw PalmaPodg贸rz Toru艅 1959 M60 3 4:48 28:45
63.84Ewa Szmechtig-Gauden Podg贸rz Toru艅 1973 K45 2 4:49 28:53
64.37Jakub Fiszerparkrun Toru艅 1977 M40 21 4:51 29:03
65.6Karolina LubiszewskaBiegoholicy 1984 K30 7 4:51 29:05
66.99Joanna GrabowskaBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 1975 K30 8 4:53 29:15
67.87Remigiusz RasmusTOP CROSS Toru艅 1984 M30 16 4:53 29:18
68.81Piotr Michniewicz 1985 M30 17 4:55 29:27
69.106Marcin RygielskiTOP CROSS Toru艅 1973 M40 22 4:56 29:34
70.22Katarzyna Baci艅ska 1999 K16 1 4:56 29:35
71.32Pawe艂 MuzalewskiBiegoholicy 1979 M40 23 4:59 29:56
72.28Arkadiusz Kalinowski 1981 M30 18 5:01 30:03
73.109Katarzyna WittTOP CROSS Toru艅 1989 K30 9 5:01 30:07
74.29Piotr Marach Marmel Toru艅 1974 M40 24 5:07 30:42
75.104Anna Kaczorowskaparkrun Toru艅 1981 K30 10 5:07 30:43
76.69Jaros艂aw Nowak 1968 M50 8 5:07 30:44
77.103Adam HajdukKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1978 M40 25 5:08 30:48
78.48Agata Krzywdzi艅skaBiegoholicy 1994 K16 2 5:10 31:02
79.96Tadeusz Zillmann 1981 M30 19 5:14 31:25
80.83Marta Michniewicz 1985 K30 11 5:22 32:10
81.63Dariusz MajchrzakKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1962 M50 9 5:25 32:27
82.41Marek 艁asak 1953 M60 4 5:30 33:00
83.11Jolanta Go艂aszewska Marmel Toru艅 1970 K45 3 5:32 33:13
84.80Daria CiskaTOP CROSS Toru艅 1987 K30 12 5:32 33:13
85.26Sylwia Kalinowska 1985 K30 13 5:37 33:40
86.3Stefan Kami艅ski 1947 M70 1 5:38 33:45
87.110Olga Taraszka 1994 K16 3 6:00 35:59
88.79Anita Koc 1985 K30 14 6:01 36:05
89.20Miros艂aw Macierzy艅ski 1949 M70 2 6:03 36:15
90.18Jaros艂aw Ladorucki 1970 M40 26 6:15 37:28
91.25Stefan Lewandowski 1943 M70 3 6:17 37:43
92.52Rajmund Czechowski 1943 M70 4 6:27 38:44
93.72Tadeusz SpychalskiTOP CROSS Toru艅 1960 M50 10 7:23 44:17


Dystans 3200 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.2Alicja G贸recka 2005 1 13:40
2.4Karol Neulitz 2006 1 14:55
3.1Bartosz Sztandarski 2006 2 15:42
4.3Julia Neulitz 2006 2 23:58


Dystans 1400 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.3Weronika Maciejewska 2007 1 5:38
2.6Amelia Wi艣niewska 2007 2 6:00
3.4Tomasz Maro艅 2007 1 6:56
4.5Roksana Lipi艅ska 2008 3 9:10


Dystans 600 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.9Eryk Fiszer 2009 1 2:10
2.3Mateusz Chuchra 2010 2 2:15
3.2Adam Krzy偶ykowski 2009 3 2:20
4.13Adrian Szpala 2009 4 2:23
5.11Borys Fiszer 2011 5 2:29
6.7Bartosz Ciesiun 2009 6 2:39
7.4Zofia Konstanty 2009 1 2:39
8.5Jan Kalinowski 2011 7 2:45
9.6Julia Kmieciak 2011 2 2:51
10.12Mateusz Baranowski 2009 8 2:56


Dystans 300 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.9Jerzy Zawada 2012 1 1:08
2.11Stanis艂aw 艢widerek 2012 2 1:10
3.13Krystian Wi艣niewski 2013 3 1:16
4.12Leon Fiszer 2013 4 1:21
5.1Xawery Jeziorek 2013 5 1:25
6.5Gabriel Piotrowski 2012 6 1:28
7.2Szymon Chuchra 2013 7 1:31
8.10Zofia 艢widerek 2014 1 1:34
9.15Karolina Szpala 2013 2 1:36
10.8Lucjan Piotrowski 2014 8 1:38
11.14Alicja Michniewicz 2017 3 3:17


© 2019 gptorunia.pl