rejestracja  | logowanie
.
facebook

Wyniki


                                                                Wyniki kolejnych edycji | Klasyfikacja indywidualna | Klasyfikacja dru偶ynowa


Edycja
23.02.2020
18.07.2020
29.08.2020
06.09.2020
07.11.2020
08.11.2020
15.11.2020

Dystans 6000 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Dru偶yna Rok Kat Msc kat Tempo Czas
1.39Milosz Tomaszewski Klub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1988 M30 1 3:21 20:07
2.40Maciej TomaszewskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1988 M30 2 3:26 20:33
3.16Bartosz WiligalskiT.S. Opatrunki Toru艅 1989 M30 3 3:36 21:36
4.37艁ukasz KalataKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1986 M30 4 3:40 21:58
5.28Arkadiusz Rumi艅ski 1991 M20 1 3:43 22:20
6.68Witold OrcholskiT.S. Opatrunki Toru艅 1971 M40 1 3:51 23:03
7.43Krzysztof ReteckiBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1974 M40 2 3:52 23:12
8.92S艂awomir BartkowskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1975 M40 3 3:56 23:38
9.41Rafa艂 CiesiunPodg贸rz Toru艅 1977 M40 4 3:58 23:47
10.73Tomasz 艁臋gaBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1978 M40 5 3:58 23:48
11.11Jaros艂aw Jab艂o艅ski 1975 M40 6 4:02 24:11
12.32Krzysztof Lipi艅skiSPC 1979 M40 7 4:03 24:18
13.21艁ukasz Szpar艂o 1982 M30 5 4:05 24:30
14.38Wojciech Tomaszewski 1964 M50 1 4:06 24:33
15.35Daniel Derezi艅skiparkrun Toru艅 1976 M40 8 4:07 24:39
16.29Dominik Jab艂o艅skiparkrun Toru艅 1980 M40 9 4:08 24:47
17.34Rados艂aw 艁uczakparkrun Toru艅 1979 M40 10 4:10 24:57
18.59Krzysztof G贸ralskiT.S. Opatrunki Toru艅 1964 M50 2 4:11 25:06
19.63Marek Zielinski 1970 M50 3 4:12 25:12
20.33Marek Czuk 1953 M60 1 4:17 25:44
21.10Sylwia Rok-Szpalaparkrun Toru艅 1981 K30 1 4:18 25:48
22.95Piotr RuderaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1986 M30 6 4:19 25:51
23.15Krzysztof Maciaszek 1980 M40 11 4:22 26:11
24.36Damian KaczmarekSPC 1975 M40 12 4:23 26:17
25.64Jan Bodnar 1956 M60 2 4:24 26:21
26.22Marek Kara艣Podg贸rz Toru艅 1961 M50 4 4:25 26:31
27.12Aneta MajchrzakT.S. Opatrunki Toru艅 1992 K16 1 4:25 26:32
28.48Micha艂 MandosikTOP CROSS TORU艃 TEAM 1982 M30 7 4:26 26:33
29.67Sylwester HendrzakTOP CROSS TORU艃 TEAM 1985 M30 8 4:26 26:37
30.81Jerzy NowakowskiANIRO Run Team 1977 M40 13 4:27 26:44
31.78Agata Malicka-ZacniewskaANIRO Run Team 1988 K30 2 4:28 26:47
32.51Mariusz D膮delskiparkrun Toru艅 1978 M40 14 4:29 26:56
33.13Arkadiusz Kalinowski 1981 M30 9 4:31 27:07
34.17Marlena LewandowskaPodg贸rz Toru艅 1973 K40 1 4:32 27:11
35.70S艂awomir W膮偶 1972 M40 15 4:35 27:27
36.7J贸zef Chmurzy艅skiT.S. Opatrunki Toru艅 1968 M50 5 4:35 27:27
37.82Jaros艂aw Kruczkowski 1969 M50 6 4:41 28:06
38.49Mateusz G艂owackiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1991 M20 2 4:43 28:15
39.74Jacek PodlaszewskiSPC 1970 M50 7 4:43 28:19
40.53Pawe艂 MuzalewskiBiegoholicy 1979 M40 16 4:44 28:25
41.79Magdalena GrabarskaTOP CROSS TORU艃 TEAM 1986 K30 3 4:45 28:27
42.80Alina PodbielskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1969 K50 1 4:47 28:42
43.85Adam 呕ytkowskiSPC 1988 M30 10 4:48 28:45
44.50Dariusz Baje艅skiparkrun Toru艅 1993 M20 3 4:52 29:09
45.65Karolina WarlikowskaBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1995 K16 2 4:52 29:14
46.5Paulina 呕uchowskaBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1996 K16 3 4:55 29:32
47.52Jaros艂aw NowakSPC 1968 M50 8 4:57 29:44
48.54Micha艂 Butowski 1973 M40 17 4:58 29:49
49.69Kamila KrenskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1994 K16 4 5:00 29:58
50.71Norbert B艂aszczyk 2004 M16 1 5:01 30:06
51.72Anastazja W膮偶 2003 K16 5 5:02 30:11
52.4Krzysztof Konopacki 1979 M40 18 5:03 30:19
53.8Jakub Fiszerparkrun Toru艅 1977 M40 19 5:05 30:29
54.14Piotr MajchrzakT.S. Opatrunki Toru艅 1991 M20 4 5:06 30:36
55.62Daria Michalska 1992 K16 6 5:07 30:40
56.89Zbigniew Ciski 1963 M50 9 5:07 30:44
57.86Dariusz MajchrzakKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1962 M50 10 5:11 31:05
58.87Jaros艂aw 呕y艂kowski 1984 M30 11 5:12 31:09
59.31Magdalena Jab艂o艅ska parkrun Toru艅 1981 K30 4 5:14 31:24
60.45Remigiusz RasmusTOP CROSS TORU艃 TEAM 1984 M30 12 5:16 31:36
61.25Adam HajdukKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1978 M40 20 5:20 32:01
62.84Marcin Szyszczak 1971 M40 21 5:23 32:17
63.83Piotr Spychalski 1996 M20 5 5:25 32:31
64.76Leszek Barwi艅ski 1973 M40 22 5:28 32:46
65.19Stefan Kami艅ski 1947 M70 1 5:32 33:10
66.44Daria Ciska - RasmusTOP CROSS TORU艃 TEAM 1987 K30 5 5:39 33:52
67.1Micha艂 Gordon 1978 M40 23 5:42 34:12
68.26Jolanta Go艂aszewska 1970 K50 2 5:47 34:41
69.57Cecylia Chrzanowska 1959 K60 1 5:47 34:41
70.47Ewa Radzi艅ska-Kamyszek SPC 1964 K50 3 5:47 34:41
71.46Stefan Lewandowski 1943 M70 2 6:00 36:01
72.6Danuta Grzeszak 1953 K60 2 6:16 37:34
73.20Rajmund Czechowski 1943 M70 3 6:18 37:46
74.77Anna Zduniak 1978 K40 2 6:49 40:53


Dystans 3200 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.1Bartosz Sztandarski 2006 1 15:42
2.3Mateusz Jab艂o艅ski 2007 2 16:15
3.2Urszula Wr贸blewska 2005 1 17:09
4.5Oskar Szyszczak 2005 3 17:33
5.4Alicja Kaczmarek 2006 2 22:08


Dystans 1400 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.7Eryk Fiszer 2009 1 5:22
2.6Adrian Szpala 2009 2 5:34
3.9Dawid 艢ledzinski 2009 3 6:12
4.10Daniel Jab艂o艅ski 2009 4 6:27


Dystans 600 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.7Mateusz Chuchra 2010 1 2:10
2.13Borys Fiszer 2011 2 2:11
3.17Jerzy Zawada 2012 3 2:20
4.20Stanis艂aw 艢widerek 2012 4 2:23
5.18Igor Maciaszek 2010 5 2:25
6.15Jan Kalinowski 2011 6 2:27
7.14Aleksandra Wi艣niewska 2012 1 2:28
8.12Kajetan Lubi艅ski 2010 7 2:40
9.19Oliwia Bartoszak 2012 2 2:43
10.18Karol Cebulski 2012 8 3:11


Dystans 300 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.13Adam Wi艣niewski 2013 1 1:12
2.11Leon Fiszer 2013 2 1:14
3.15Ewa Wr贸blewska 2013 1 1:24
4.18Zofia 艢widerek 2014 2 1:27
5.10Karolina Szpala 2013 3 1:36
6.14Adrian Maciaszek 2014 3 1:37
7.3Alicja Dembkowska 2013 4 1:48
8.16Natalia Cebulska 2015 5 1:53
9.12Bartosz 艢ledzinski 2017 4 2:21
10.17Gabriela Wiligalska 2017 6 2:27
11.19艁ucja 艢widerek 2018 7 3:30


© 2020 gptorunia.pl