rejestracja  | logowanie
.
facebook

Wyniki


                                                                Wyniki kolejnych edycji | Klasyfikacja indywidualna | Klasyfikacja dru偶ynowa


Edycja
23.02.2020
18.07.2020
29.08.2020
06.09.2020

Dystans 6000 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Dru偶yna Rok Kat Msc kat Tempo Czas
1.7Maciej TomaszewskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1988 M30 1 3:33 21:19
2.86Kamil Le艣niak 1993 M20 1 3:35 21:28
3.13Wojciech 艢widerekT.S. Opatrunki Toru艅 1982 M30 2 3:36 21:36
4.73Artur 呕eliszczak 1986 M30 3 3:43 22:15
5.94Witold OrcholskiT.S. Opatrunki Toru艅 1971 M40 1 3:53 23:19
6.39Robert KmieciakT.S. Opatrunki Toru艅 1981 M30 4 3:54 23:26
7.15Arkadiusz Rumi艅ski 1991 M20 2 3:56 23:35
8.41S艂awomir ForemskiSPC 1968 M50 1 3:56 23:38
9.43S艂awomir BartkowskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1975 M40 2 3:59 23:54
10.59Jan Zawieja 1991 M20 3 4:03 24:17
11.21Rafa艂 CiesiunPodg贸rz Toru艅 1977 M40 3 4:04 24:21
12.35艁ukasz Majewskiparkrun Toru艅 1982 M30 5 4:04 24:23
13.92Anna ArseniukT.S. Opatrunki Toru艅 1981 K30 1 4:06 24:34
14.81Tomasz 艁臋gaBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1978 M40 4 4:06 24:35
15.74Rados艂aw 艁uczakparkrun Toru艅 1979 M40 5 4:06 24:35
16.63Piotr Szcz臋sny 1990 M30 6 4:10 25:00
17.38Krzysztof ReteckiBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1974 M40 6 4:11 25:05
18.11Jaros艂aw Jab艂o艅ski 1975 M40 7 4:12 25:11
19.33艁ukasz KorpalBiegoholicy 1984 M30 7 4:13 25:17
20.85Marek Zielinski 1970 M50 2 4:14 25:25
21.40Krzysztof Lipi艅skiSPC 1979 M40 8 4:15 25:32
22.5Krzysztof Maciaszek 1980 M40 9 4:17 25:39
23.28Mariusz Szarwi艅ski 1987 M30 8 4:17 25:43
24.48Damian KaczmarekSPC 1975 M40 10 4:18 25:49
25.45Krzysztof G贸ralskiT.S. Opatrunki Toru艅 1964 M50 3 4:19 25:54
26.53Marcin Urba艅czykBiegoholicy 1991 M20 4 4:19 25:55
27.17Dominik Jab艂o艅skiparkrun Toru艅 1980 M40 11 4:20 26:02
28.31Micha艂 Dudkowiak 1984 M30 9 4:22 26:09
29.6Wojciech Tomaszewski 1964 M50 4 4:22 26:13
30.44Joanna BartkowskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1979 K40 1 4:23 26:20
31.72Szymon BalickiBiegoholicy 2004 M16 1 4:26 26:38
32.87Marek Kara艣Podg贸rz Toru艅 1961 M50 5 4:31 27:06
33.84Jerzy NowakowskiANIRO Run Team 1977 M40 12 4:31 27:07
34.12Arkadiusz Kalinowski 1981 M30 10 4:38 27:45
35.26Micha艂 MandosikTOP CROSS TORU艃 TEAM 1982 M30 11 4:41 28:06
36.37Marlena LewandowskaPodg贸rz Toru艅 1973 K40 2 4:46 28:36
37.22Tomasz S艂uniecki 1975 M40 13 4:47 28:44
38.82Jacek PodlaszewskiSPC 1970 M50 6 4:49 28:55
39.51Szymon Rz膮dparkrun Toru艅 2001 M16 2 4:53 29:16
40.54Pawe艂 MuzalewskiBiegoholicy 1979 M40 14 4:53 29:18
41.14Szymon Der臋gowski 1983 M30 12 4:55 29:30
42.57Agata Malicka-ZacniewskaANIRO Run Team 1988 K30 2 4:55 29:32
43.32Karolina WarlikowskaBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1995 K16 1 4:56 29:37
44.71Jaros艂aw NowakSPC 1968 M50 7 4:57 29:41
45.52Karolina LubiszewskaBiegoholicy 1984 K30 3 4:59 29:53
46.70Zbigniew Ciski 1963 M50 8 5:06 30:33
47.78Pawe艂 Kowalski 1983 M30 13 5:06 30:37
48.79Jaros艂aw 呕y艂kowski 1984 M30 14 5:11 31:07
49.20Mateusz G艂owackiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1991 M20 5 5:12 31:12
50.1Paulina 呕uchowskaBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1996 K16 2 5:17 31:43
51.65Remigiusz RasmusTOP CROSS TORU艃 TEAM 1984 M30 15 5:19 31:54
52.46Jan Bodnar 1956 M60 1 5:20 32:00
53.47Kamil Bodnar 1998 M20 6 5:20 32:02
54.89Marcin Szyszczak 1971 M40 15 5:21 32:05
55.10Stefan Kami艅ski 1947 M70 1 5:23 32:20
56.29Dariusz Baje艅skiparkrun Toru艅 1993 M20 7 5:27 32:39
57.3Micha艂 Butowski 1973 M40 16 5:28 32:45
58.19Magdalena Jab艂o艅ska parkrun Toru艅 1981 K30 4 5:34 33:26
59.76Dariusz MajchrzakKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1962 M50 9 5:39 33:56
60.36Zdzis艂aw Majewskiparkrun Toru艅 1959 M60 2 5:42 34:12
61.80Anna Kaczorowskaparkrun Toru艅 1981 K30 5 5:42 34:12
62.62Milena KulasekKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1984 K30 6 5:48 34:45
63.77Cecylia Chrzanowska 1959 K60 1 5:59 35:55
64.83Leszek Barwi艅ski 1973 M40 17 6:03 36:19
65.64Teresa W艂odarczykSPC 1967 K50 1 6:13 37:20
66.67Daria Ciska - RasmusTOP CROSS TORU艃 TEAM 1987 K30 7 6:16 37:38
67.49Agnieszka Kowalska 1980 K40 3 6:27 38:40
68.50Jolanta Go艂aszewska 1970 K50 2 6:27 38:40
69.69Przemys艂aw Ciski 1984 M30 16 6:46 40:36
70.34Rajmund Czechowski 1943 M70 2 6:50 41:02
71.4Danuta Grzeszak 1953 K60 2 6:51 41:03
72.16Sebastian ChojnackiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1977 M40 - - DNF
73.8Milosz Tomaszewski Klub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1988 M30 - - DNF


Dystans 3200 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.1Urszula Wr贸blewska 2005 1 17:42
2.2Mateusz Jab艂o艅ski 2007 1 17:42
3.5Oskar Szyszczak 2005 2 19:02
4.4Alicja Kaczmarek 2006 2 25:36


Dystans 1400 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.3Eryk Fiszer 2009 1 5:44
2.5Daniel Jab艂o艅ski 2009 2 6:30
3.4艁ucja Marska 2008 1 6:56


Dystans 600 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.7Borys Fiszer 2011 1 2:17
2.12Jerzy Zawada 2012 2 2:22
3.17Stanis艂aw 艢widerek 2012 3 2:28
4.13Igor Maciaszek 2010 4 2:34
5.16Jan Kalinowski 2011 5 2:37
6.14Helena Marska 2010 1 2:42
7.5Kajetan Lubi艅ski 2010 6 2:52
8.18Julia Kmieciak 2011 2 2:53
9.15Karol Cebulski 2012 7 3:16
10.19Marta Der臋gowska 2012 3 3:23


Dystans 300 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.1Leon Fiszer 2013 1 1:13
2.10Szymon Chuchra 2013 2 1:16
3.9Ewa Wr贸blewska 2013 1 1:20
4.12Zofia 艢widerek 2014 2 1:26
5.3Adrian Maciaszek 2014 3 1:29
6.13Maria Der臋gowska 2014 3 1:32
7.11Natalia Cebulska 2015 4 1:57
8.15Grzegorz Chojnacki 2016 4 2:00
9.14艁ucja 艢widerek 2018 5 4:14


© 2020 gptorunia.pl