rejestracja  | logowanie
.
facebook

Wyniki


                                                                Wyniki kolejnych edycji | Klasyfikacja indywidualna | Klasyfikacja dru偶ynowa


Edycja
23.02.2020
18.07.2020
29.08.2020
06.09.2020

Dystans 6000 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Dru偶yna Rok Kat Msc kat Tempo Czas
1.40Milosz Tomaszewski Klub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1988 M30 1 3:18 19:50
2.39Maciej TomaszewskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1988 M30 2 3:20 19:58
3.78Mateusz Goleniewski 1992 M20 1 3:25 20:32
4.17Bartosz WiligalskiT.S. Opatrunki Toru艅 1989 M30 3 3:43 22:16
5.1Arkadiusz Rumi艅ski 1991 M20 2 3:44 22:26
6.4艁ukasz KalataKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1986 M30 4 3:49 22:55
7.20Andrzej GaikPodg贸rz Toru艅 1970 M50 1 3:52 23:13
8.29Krzysztof ReteckiBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1974 M40 1 3:53 23:17
9.47Robert KmieciakT.S. Opatrunki Toru艅 1981 M30 5 3:54 23:23
10.82S艂awomir BartkowskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1975 M40 2 3:55 23:32
11.28Mariusz 艢liwi艅skiparkrun Toru艅 1978 M40 3 3:58 23:48
12.31Anna ArseniukT.S. Opatrunki Toru艅 1981 K30 1 3:59 23:54
13.45Damian KaczmarekSPC 1975 M40 4 4:00 24:01
14.26S艂awomir ForemskiSPC 1968 M50 2 4:01 24:05
15.52Krzysztof Lipi艅skiSPC 1979 M40 5 4:01 24:06
16.83Tomasz 艁臋gaBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1978 M40 6 4:02 24:13
17.63艁ukasz Majewskiparkrun Toru艅 1982 M30 6 4:05 24:27
18.37Daniel Derezi艅skiparkrun Toru艅 1976 M40 7 4:05 24:31
19.25Rafa艂 CiesiunPodg贸rz Toru艅 1977 M40 8 4:06 24:34
20.13艁ukasz Szpar艂o 1982 M30 7 4:07 24:42
21.38Wojciech Tomaszewski 1964 M50 3 4:07 24:44
22.35Rados艂aw 艁uczakparkrun Toru艅 1979 M40 9 4:09 24:51
23.33Dominik Jab艂o艅skiparkrun Toru艅 1980 M40 10 4:10 24:58
24.11Jaros艂aw Jab艂o艅ski 1975 M40 11 4:11 25:03
25.89Krzysztof G贸ralskiT.S. Opatrunki Toru艅 1964 M50 4 4:13 25:17
26.86Marek Zielinski 1970 M50 5 4:13 25:20
27.84Szymon BalickiBiegoholicy 2004 M16 1 4:14 25:23
28.19W艂odzimierz Urbanowski 1976 M40 12 4:14 25:24
29.69Maciej MalinowskiBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1976 M40 13 4:17 25:43
30.5Sylwia Rok-Szpalaparkrun Toru艅 1981 K30 2 4:20 26:00
31.71Marcin Urba艅czykBiegoholicy 1991 M20 3 4:23 26:15
32.22Marek Kara艣Podg贸rz Toru艅 1961 M50 6 4:26 26:37
33.80Jerzy NowakowskiANIRO Run Team 1977 M40 14 4:27 26:40
34.6Krzysztof Maciaszek 1980 M40 15 4:27 26:42
35.49Jan Bodnar 1956 M60 1 4:29 26:52
36.77Agata Malicka-ZacniewskaANIRO Run Team 1988 K30 3 4:31 27:04
37.74Marek MurawskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1984 M30 8 4:32 27:10
38.10Arkadiusz Kalinowski 1981 M30 9 4:34 27:22
39.62Micha艂 MandosikTOP CROSS TORU艃 TEAM 1982 M30 10 4:34 27:24
40.85Zbigniew Koz艂owskiBiegoholicy 1984 M30 11 4:37 27:42
41.15Marlena LewandowskaPodg贸rz Toru艅 1973 K40 1 4:39 27:52
42.36Mariusz D膮delskiparkrun Toru艅 1978 M40 16 4:42 28:10
43.54Pawe艂 MuzalewskiBiegoholicy 1979 M40 17 4:44 28:24
44.72Magdalena GrabarskaTOP CROSS TORU艃 TEAM 1986 K30 4 4:49 28:52
45.57Mateusz G艂owackiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1991 M20 4 4:49 28:55
46.16Jaros艂aw Kruczkowski 1969 M50 7 4:51 29:05
47.73Karolina WarlikowskaBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 1995 K16 1 4:52 29:09
48.81Adam 呕ytkowskiSPC 1988 M30 12 4:52 29:10
49.67Micha艂 Butowski 1973 M40 18 4:53 29:18
50.53Jaros艂aw NowakSPC 1968 M50 8 4:54 29:22
51.70Ewa Szmechtig-GaudenPodg贸rz Toru艅 1973 K40 2 4:55 29:28
52.65Karolina LubiszewskaBiegoholicy 1984 K30 5 4:56 29:37
53.59Dariusz Baje艅skiparkrun Toru艅 1993 M20 5 5:02 30:12
54.8Alina PodbielskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1969 K50 1 5:04 30:23
55.43Piotr Michniewicz 1985 M30 13 5:09 30:55
56.50Kamil Bodnar 1998 M20 6 5:10 31:00
57.95Remigiusz RasmusTOP CROSS TORU艃 TEAM 1984 M30 14 5:12 31:13
58.51Kamila KrenskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1994 K16 2 5:13 31:16
59.34Jakub Fiszerparkrun Toru艅 1977 M40 19 5:17 31:41
60.96Zbigniew Ciski 1963 M50 9 5:20 32:00
61.3Stefan Kami艅ski 1947 M70 1 5:22 32:12
62.32Magdalena Jab艂o艅ska parkrun Toru艅 1981 K30 6 5:23 32:17
63.87Dariusz MajchrzakKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 1962 M50 10 5:25 32:29
64.41Maja Jastrz臋bska 1990 K30 7 5:26 32:37
65.79Leszek Barwi艅ski 1973 M40 20 5:27 32:42
66.44Marta Michniewicz 1985 K30 8 5:28 32:48
67.21Zdzis艂aw Majewskiparkrun Toru艅 1959 M60 2 5:31 33:06
68.76Anna Kaczorowskaparkrun Toru艅 1981 K30 9 5:40 33:58
69.64Stefan Lewandowski 1943 M70 2 5:48 34:49
70.92Daria Ciska - RasmusTOP CROSS TORU艃 TEAM 1987 K30 10 5:50 34:57
71.46Cecylia Chrzanowska 1959 K60 1 5:50 34:57
72.48Ewa Radzi艅ska-Kamyszek SPC 1964 K50 2 6:07 36:44
73.12Danuta Grzeszak 1953 K60 2 6:27 38:40
74.14Rajmund Czechowski 1943 M70 3 6:46 40:37
75.7Anna Zduniak 1978 K40 3 6:54 41:25


Dystans 3200 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.1Bartosz Sztandarski 2006 1 15:57
2.3Mateusz Jab艂o艅ski 2007 2 16:52
3.2Urszula Wr贸blewska 2005 1 16:52
4.4Alicja Kaczmarek 2006 2 25:07


Dystans 1400 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.6Eryk Fiszer 2009 1 5:32
2.7Dawid 艢ledzinski 2009 2 5:46
3.9Adrian Szpala 2009 3 5:47
4.10Daniel Jab艂o艅ski 2009 4 6:00


Dystans 600 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.12Borys Fiszer 2011 1 2:14
2.7Mateusz Chuchra 2010 2 2:19
3.17Jerzy Zawada 2012 3 2:20
4.18Stanis艂aw 艢widerek 2012 4 2:27
5.15Igor Maciaszek 2010 5 2:28
6.19Jan Kalinowski 2011 6 2:31
7.14Aleksandra Wi艣niewska 2012 1 2:32
8.13Kajetan Lubi艅ski 2010 7 2:41
9.20Julia Kmieciak 2011 2 2:45
10.16Oliwia Bartoszak 2012 3 2:47
11.21Karol Cebulski 2012 8 3:09


Dystans 300 m
Msc Nr Imi臋 i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.12Adam Wi艣niewski 2013 1 1:08
2.10Leon Fiszer 2013 2 1:09
3.1Szymon Chuchra 2013 3 1:14
4.16Xawery Jeziorek 2013 4 1:16
5.21Ewa Wr贸blewska 2013 1 1:22
6.17Zofia 艢widerek 2014 2 1:24
7.14Adrian Maciaszek 2014 5 1:29
8.13Karolina Szpala 2013 3 1:31
9.15Wiktoria Bartoszak 2014 4 1:34
10.3Alicja Dembkowska 2013 5 1:37
11.22Natalia Cebulska 2015 6 1:48
12.19Gabriela Wiligalska 2017 7 2:02
13.11Bartosz 艢ledzinski 2017 6 2:11
14.20Alicja Michniewicz 2017 8 2:15
15.18艁ucja 艢widerek 2018 9 3:37


© 2020 gptorunia.pl