rejestracja  | logowanie
.
facebook

Wyniki


                                                                Wyniki kolejnych edycji | Klasyfikacja indywidualna | Klasyfikacja dru偶ynowa



Klasyfikacja indywidualna - 6000 m
Msc Imi臋 i nazwisko Dru偶yna 1234567 #Suma Rok Kat Msc kat
1.Maciej TomaszewskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 20:19------1 0:20:19 1988M30 1
2.Krzysztof BartkiewiczTOP CROSS TORU艃 TEAM 20:43------1 0:20:43 1975M40 1
3.Bartosz WiligalskiT.S. Opatrunki Toru艅 21:27------1 0:21:27 1989M30 2
4.艁ukasz KalataKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 21:37------1 0:21:37 1986M30 3
5.Krzysztof ReteckiBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 22:43------1 0:22:43 1974M40 2
6.Robert KmieciakT.S. Opatrunki Toru艅 23:02------1 0:23:02 1981M30 4
7.Arkadiusz Rumi艅ski 23:06------1 0:23:06 1991M20 1
8.Damian KaczmarekSPC 23:34------1 0:23:34 1975M40 3
9.Miros艂aw DrapiewskiBiegoholicy 23:38------1 0:23:38 1982M30 5
10.Szymon BalickiBiegoholicy 23:43------1 0:23:43 2004M16 1
11.艁ukasz Majewskiparkrun Toru艅 23:44------1 0:23:44 1982M30 6
12.Rafa艂 CiesiunPodg贸rz Toru艅 23:47------1 0:23:47 1977M40 4
13.Rafa艂 Strzelecki 23:55------1 0:23:55 1987M30 7
14.Rados艂aw 艁uczakparkrun Toru艅 23:56------1 0:23:56 1979M40 5
15.Andrzej GaikPodg贸rz Toru艅 23:57------1 0:23:57 1970M50 1
16.Szymon Rz膮dparkrun Toru艅 23:58------1 0:23:58 2001M16 2
17.Tomasz 艁臋gaBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 24:06------1 0:24:06 1978M40 6
18.Krzysztof Jastrz臋bski 24:14------1 0:24:14 1972M40 7
19.艁ukasz KorpalBiegoholicy 24:19------1 0:24:19 1984M30 8
20.Zbigniew Koz艂owskiBiegoholicy 24:25------1 0:24:25 1984M30 9
21.Dominik Jab艂o艅skiparkrun Toru艅 24:26------1 0:24:26 1980M40 8
22.Igor Guttfeldparkrun Toru艅 24:30------1 0:24:30 1967M50 2
23.Mariusz Szarwi艅ski 24:32------1 0:24:32 1987M30 10
24.Piotr RuderaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 24:49------1 0:24:49 1986M30 11
25.Krzysztof Lipi艅skiSPC 24:51------1 0:24:51 1979M40 9
26.Jaros艂aw Jab艂o艅ski 24:55------1 0:24:55 1975M40 10
27.Krzysztof Pilarski 25:07------1 0:25:07 1980M40 11
28.Sylwia Rok-Szpalaparkrun Toru艅 25:09------1 0:25:09 1981K30 1
29.Marek Zielinski 25:17------1 0:25:17 1970M50 3
30.Micha艂 Szyma艅skiparkrun Toru艅 25:23------1 0:25:23 1981M30 12
31.Daniel Derezi艅skiparkrun Toru艅 25:27------1 0:25:27 1976M40 12
32.Witold OrcholskiT.S. Opatrunki Toru艅 25:53------1 0:25:53 1971M40 13
33.Jerzy NowakowskiANIRO Run Team 25:58------1 0:25:58 1977M40 14
34.Marek MurawskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 26:04------1 0:26:04 1984M30 13
35.Krzysztof Maciaszek 26:12------1 0:26:12 1980M40 15
36.Sylwester HendrzakTOP CROSS TORU艃 TEAM 26:13------1 0:26:13 1985M30 14
37.Artur PiaseckiBiegoholicy 26:14------1 0:26:14 1984M30 15
38.Marcin Chrapkowski 26:15------1 0:26:15 1978M40 16
39.J贸zef Chmurzy艅skiT.S. Opatrunki Toru艅 26:32------1 0:26:32 1968M50 4
40.Jan Bodnar 26:43------1 0:26:43 1956M60 1
41.Arkadiusz Kalinowski 26:47------1 0:26:47 1981M30 16
42.Grzegorz HajdukiewiczTOP CROSS TORU艃 TEAM 26:52------1 0:26:52 1978M40 17
43.Marek Kara艣Podg贸rz Toru艅 26:58------1 0:26:58 1961M50 5
44.Krzysztof G贸ralskiT.S. Opatrunki Toru艅 27:04------1 0:27:04 1964M50 6
45.S艂awomir W膮偶 27:07------1 0:27:07 1972M40 18
46.Rados艂aw LewandowskiT.S. Opatrunki Toru艅 27:11------1 0:27:11 1991M20 2
47.Magdalena GrabarskaTOP CROSS TORU艃 TEAM 27:14------1 0:27:14 1986K30 2
48.Mariusz D膮delskiparkrun Toru艅 27:22------1 0:27:22 1978M40 19
49.Sebastian ChojnackiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 27:31------1 0:27:31 1977M40 20
50.Maciej MalinowskiBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 27:32------1 0:27:32 1976M40 21
51.Marlena LewandowskaPodg贸rz Toru艅 27:33------1 0:27:33 1973K40 1
52.Mariusz Zi贸艂kowski Biegoholicy 27:40------1 0:27:40 1972M40 22
53.Micha艂 Malinowski 28:03------1 0:28:03 1978M40 23
54.Karolina LubiszewskaBiegoholicy 28:10------1 0:28:10 1984K30 3
55.Pawe艂 MuzalewskiBiegoholicy 28:24------1 0:28:24 1979M40 24
56.Piotr Chy艂a 28:35------1 0:28:35 1961M50 7
57.Jacek PodlaszewskiSPC 28:36------1 0:28:36 1970M50 8
58.Jacek SzwedBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 28:41------1 0:28:41 1958M60 2
59.Pawe艂 Kowalski 28:45------1 0:28:45 1983M30 17
60.Marcin Puchacz 28:49------1 0:28:49 1984M30 18
61.Tomasz Gajdowski 28:54------1 0:28:54 1989M30 19
62.Ewa Szmechtig-GaudenPodg贸rz Toru艅 29:00------1 0:29:00 1973K40 2
63.Rafa艂 Kaczy艅ski 29:01------1 0:29:01 1985M30 20
64.Jaros艂aw NowakSPC 29:02------1 0:29:02 1968M50 9
65.Dawid Winiecki 29:03------1 0:29:03 1988M30 21
66.Jaros艂aw Neff 29:04------1 0:29:04 1991M20 3
67.Alina PodbielskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 29:05------1 0:29:05 1969K50 1
68.Agata Krzywdzi艅skaBiegoholicy 29:10------1 0:29:10 1994K16 1
69.Paulina 呕uchowskaBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 29:26------1 0:29:26 1996K16 2
70.Dawid LubiszewskiBiegoholicy 29:49------1 0:29:49 1984M30 22
71.Dawid Chy艂a 29:52------1 0:29:52 1984M30 23
72.Rafa艂 Kom贸rparkrun Toru艅 30:06------1 0:30:06 1968M50 10
73.Zbigniew Ciski 30:08------1 0:30:08 1963M50 11
74.Rafa艂 Sobaszkiewicz 30:12------1 0:30:12 1972M40 25
75.Remigiusz RasmusTOP CROSS TORU艃 TEAM 30:25------1 0:30:25 1984M30 24
76.Karolina WarlikowskaBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 30:36------1 0:30:36 1995K16 3
77.Marcin RygielskiTOP CROSS TORU艃 TEAM 30:54------1 0:30:54 1973M40 26
78.Przemys艂aw Ciski 30:56------1 0:30:56 1984M30 25
79.Dariusz Baje艅skiparkrun Toru艅 31:01------1 0:31:01 1993M20 4
80.Adam Milo 31:03------1 0:31:03 1972M40 27
81.Zdzis艂aw Majewskiparkrun Toru艅 31:19------1 0:31:19 1959M60 3
82.Jakub Fiszerparkrun Toru艅 31:22------1 0:31:22 1977M40 28
83.Agata Malicka-ZacniewskaANIRO Run Team 31:25------1 0:31:25 1988K30 4
84.Kamila KrenskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 31:30------1 0:31:30 1994K16 4
85.Piotr Michniewicz 31:48------1 0:31:48 1985M30 26
86.Marcin Szyszczak 31:59------1 0:31:59 1971M40 29
87.Anna Kaczorowskaparkrun Toru艅 32:11------1 0:32:11 1981K30 5
88.Marcin Mielcarek 32:34------1 0:32:34 1988M30 27
89.Leszek Barwi艅ski 32:36------1 0:32:36 1973M40 30
90.Marta Michniewicz 32:48------1 0:32:48 1985K30 6
91.Jakub JaniszewskiSPC 32:55------1 0:32:55 1971M40 31
92.Magdalena Jab艂o艅ska parkrun Toru艅 32:56------1 0:32:56 1981K30 7
93.Adam ButrymT.S. Opatrunki Toru艅 32:57------1 0:32:57 1984M30 28
94.Dariusz MajchrzakKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 33:06------1 0:33:06 1962M50 12
95.Milena KulasekKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 33:08------1 0:33:08 1984K30 8
96.Marta 艢widerek 33:12------1 0:33:12 1985K30 9
97.Wojciech 艢widerekT.S. Opatrunki Toru艅 33:16------1 0:33:16 1982M30 29
98.Cecylia Chrzanowska 33:21------1 0:33:21 1959K60 1
99.Ewa Radzi艅ska-Kamyszek SPC 33:40------1 0:33:40 1964K50 2
100.Daria Ciska - RasmusTOP CROSS TORU艃 TEAM 34:14------1 0:34:14 1987K30 10
101.Jolanta Go艂aszewska 34:57------1 0:34:57 1970K50 3
102.Ireneusz Taraszka 35:00------1 0:35:00 1966M50 13
103.S艂awomir Walterski 35:17------1 0:35:17 1983M30 30
104.Stefan Kami艅ski 35:34------1 0:35:34 1947M70 1
105.Kamila StachowiakBiegam Bo Lubi臋 Toru艅 35:38------1 0:35:38 1994K16 5
106.Anita Koc 35:40------1 0:35:40 1985K30 11
107.Stefan Lewandowski 36:15------1 0:36:15 1943M70 2
108.Olga Taraszka 36:19------1 0:36:19 1994K16 6
109.Rajmund Czechowski 38:03------1 0:38:03 1943M70 3
110.Danuta Grzeszak 39:52------1 0:39:52 1953K60 2
111.Tadeusz SpychalskiTOP CROSS TORU艃 TEAM 39:53------1 0:39:53 1960M60 4
112.Ilona Kowalska 40:34------1 0:40:34 1984K30 12
113.Ewa Niesporek 40:36------1 0:40:36 1958K60 3
114.Marcin Nowak 40:44------1 0:40:44 1983M30 31
115.Katarzyna Kujawa 41:07------1 0:41:07 1972K40 3
116.Janusz TybuszewskiT.S. Opatrunki Toru艅 42:08------1 0:42:08 1957M60 5


Klasyfikacja indywidualna - 3200 m
Msc Imi臋 i nazwisko Klub 1234567 #Suma Rok Msc M Msc K
1.Alicja G贸recka 13:55------1 0:13:55 2005 1
2.Mateusz Jab艂o艅ski 15:40------1 0:15:40 2007 1
3.Oskar Szyszczak 19:34------1 0:19:34 2005 2


Klasyfikacja indywidualna - 1400 m
Msc Imi臋 i nazwisko Klub 1234567 #Suma Rok Msc M Msc K
1.Jakub 艢ledzinski 05:00------1 0:05:00 2008 1
2.Eryk Fiszer 05:01------1 0:05:01 2009 2
3.Adrian Szpala 05:11------1 0:05:11 2009 3
4.Dawid 艢ledzinski 05:23------1 0:05:23 2009 4
5.Daniel Jab艂o艅ski 05:34------1 0:05:34 2009 5
6.Aleksander Binkowski 07:29------1 0:07:29 2009 6


Klasyfikacja indywidualna - 600 m
Msc Imi臋 i nazwisko Klub 1234567 #Suma Rok Msc M Msc K
1.Mateusz Chuchra 02:11------1 0:02:11 2010 1
2.Jerzy Zawada 02:14------1 0:02:14 2012 2
3.Borys Fiszer 02:17------1 0:02:17 2011 3
4.Igor Maciaszek 02:21------1 0:02:21 2010 4
5.Kajetan Lubi艅ski 02:26------1 0:02:26 2010 5
6.Jan Kalinowski 02:32------1 0:02:32 2011 6
7.Aleksandra Wi艣niewska 02:34------1 0:02:34 2012 1
8.Stanis艂aw 艢widerek 02:38------1 0:02:38 2012 7
9.Julia Kmieciak 03:05------1 0:03:05 2011 2
10.Barbara Binkowska 03:28------1 0:03:28 2011 3
11.Julia Winiecka 03:52------1 0:03:52 2011 4


Klasyfikacja indywidualna - 300 m
Msc Imi臋 i nazwisko Klub 1234567 #Suma Rok Msc M Msc K
1.Adam Wi艣niewski 01:13------1 0:01:13 2013 1
2.Leon Fiszer 01:17------1 0:01:17 2013 2
3.Szymon Chuchra 01:18------1 0:01:18 2013 3
4.Maksymilian Podborny 01:22------1 0:01:22 2014 4
5.Zofia 艢widerek 01:23------1 0:01:23 2014 1
6.Karolina Szpala 01:24------1 0:01:24 2013 2
7.Adrian Maciaszek 01:53------1 0:01:53 2014 5
8.Krzysztof Winiecki 02:02------1 0:02:02 2015 6
9.Bartosz 艢ledzinski 02:39------1 0:02:39 2017 7
10.Alicja Michniewicz 02:43------1 0:02:43 2017 3
11.Natalia Kmieciak 04:18------1 0:04:18 2017 4
12.Gabriela Wiligalska 04:20------1 0:04:20 2017 5

© 2020 gptorunia.pl