rejestracja  | logowanie
.


II Bieg dla Wielkiej Orkiestry 艢wi膮tecznej Pomocy w Turznie - 12 stycznia 2020 r.

Wyniki

Wyniki kolejnych edycji | Klasyfikacja indywidualna | Klasyfikacja dru偶ynowa



Klasyfikacja indywidualna - 6000 m
Msc Imi臋 i nazwisko Dru偶yna 1234567 #Suma Rok Kat Msc kat
1.Wojciech 艢widerekT.S. Opatrunki Toru艅 20:5620:0420:0919:4420:5920:29-5 1:41:22 1982M30 1
2.Bartosz WiligalskiT.S. Opatrunki Toru艅 -20:5120:4520:4920:4320:5921:585 1:44:07 1989M30 2
3.Miko艂aj Zi臋baBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 20:4620:4621:1222:1220:3221:46-5 1:45:02 1997M20 1
4.Bart艂omiej Mechli艅skiBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 -21:5421:2821:0321:4821:1921:225 1:47:00 1979M40 1
5.Robert WojnarBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 21:2621:3121:3521:50-21:52-5 1:48:14 1976M40 2
6.Micha艂 Szyma艅ski parkrun Toru艅 -22:0422:2322:3523:0122:2623:285 1:52:29 1981M30 3
7.艁ukasz KalataKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 22:12--24:0322:2021:5921:575 1:52:31 1986M30 4
8.S艂awomir ForemskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 22:33-22:4822:3322:2422:2223:365 1:52:40 1968M50 1
9.Krzysztof ReteckiMarmel Toru艅 26:1223:1523:07-22:5422:3922:595 1:54:54 1974M40 3
10.Robert KmieciakT.S. Opatrunki Toru艅 -23:2523:0222:4927:2023:1822:405 1:55:14 1981M30 5
11.Miros艂aw DrapiewskiBiegoholicy 23:3022:5223:3023:0023:1024:5422:445 1:55:16 1982M30 6
12.Anna ArseniukT.S. Opatrunki Toru艅 23:2822:5822:5822:5723:16-24:125 1:55:37 1981K30 1
13.Andrzej GaikPodg贸rz Toru艅 23:0622:4223:1423:3527:2023:0923:305 1:55:41 1970M40 4
14.Zbigniew Koz艂owskiBiegoholicy 23:1323:1123:4923:07-23:1423:045 1:55:49 1984M30 7
15.Piotr KasprzykANIRO RUN TEAM 23:12-23:2023:2323:5023:2922:585 1:56:22 1969M50 2
16.Rafa艂 Strzelecki 23:3523:2923:3823:05-23:45-5 1:57:32 1987M30 8
17.Piotr RuderaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 23:25-23:1823:13-24:0324:075 1:58:06 1986M30 9
18.Jakub Krzy偶ykowski 24:1723:1823:45-23:5523:12-5 1:58:27 2003M16 1
19.Mariusz 艢liwi艅skiparkrun Toru艅 23:4523:5923:5723:28--25:025 2:00:11 1978M40 5
20.Jaros艂aw Jab艂o艅ski -25:0724:2924:52-23:2023:425 2:01:30 1975M40 6
21.Rados艂aw 艁uczakparkrun Toru艅 26:0124:47-24:1223:5624:0824:355 2:01:38 1979M40 7
22.Marek MurawskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 26:1624:1424:4423:37-23:51-5 2:02:42 1984M30 10
23.Rafa艂 CiesiunPodg贸rz Toru艅 25:3125:5926:0725:1024:1724:0223:515 2:02:51 1977M40 8
24.Micha艂 Mandosik 24:5325:1624:2025:1726:4624:14-5 2:04:00 1982M30 11
25.Sylwester Hendrzak 25:0325:2225:2325:1524:5726:4424:395 2:05:16 1985M30 12
26.艁ukasz KorpalBiegoholicy 25:1324:5925:0625:4525:2925:4424:435 2:05:30 1984M30 13
27.Jerzy Nowakowski ANIRO RUN TEAM 24:2624:5425:5525:5225:0225:2326:315 2:05:37 1977M40 9
28.Tomasz 艁臋ga 25:3725:45-25:0924:5324:31-5 2:05:55 1978M40 10
29.Krzysztof G贸ralskiT.S. Opatrunki Toru艅 25:1925:2025:3925:3725:1825:50-5 2:07:13 1964M50 3
30.Daniel Derezi艅skiparkrun Toru艅 25:2825:3626:5525:5525:2725:53-5 2:08:19 1976M40 11
31.Szymon Rz膮dparkrun Toru艅 -25:1325:0327:2024:4826:50-5 2:09:14 2001M16 2
32.Sylwia Rok-Szpala parkrun Toru艅 26:4627:2226:1025:5325:21-25:325 2:09:42 1981K30 2
33.Joanna BartkowskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 26:3027:49-26:0026:0426:0326:025 2:10:39 1979K30 3
34.Pawe艂 Majcher 26:31-26:0326:49-26:5326:155 2:12:31 1973M40 12
35.Jan Bodnar 25:5026:3126:3626:3027:4527:10-5 2:12:37 1956M60 1
36.Grzegorz HajdukiewiczTOP CROSS Toru艅 27:3625:5726:1625:26--27:375 2:12:52 1978M40 13
37.Krzysztof Maciaszek 25:3326:01-27:43-28:3326:325 2:14:22 1980M30 14
38.Magdalena GrabarskaMarmel Toru艅 -26:4127:3027:2726:5027:0626:475 2:14:51 1986K30 4
39.Marek Kara艣Podg贸rz Toru艅 26:0626:18-26:3629:2128:40-5 2:17:01 1961M50 4
40.Marlena LewandowskaPodg贸rz Toru艅 26:3626:49--29:2427:1726:575 2:17:03 1973K45 1
41.Krzysztof Jastrz臋bski 27:1926:5927:26-26:3129:2731:445 2:17:42 1972M40 14
42.Nika TarnowskaBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 27:1228:0627:35-27:3828:0027:295 2:17:54 1982K30 5
43.Jaros艂aw Kruczkowski 28:0227:5426:4526:35--30:175 2:19:33 1969M50 5
44.Wojtek NiecieckiANIRO RUN TEAM -28:2327:4127:0627:5228:50-5 2:19:52 1983M30 15
45.Piotr Boniecki 28:2828:02-27:5827:46-28:225 2:20:36 1971M40 15
46.Ryszard Dembkowski 27:5027:5228:0828:0528:54--5 2:20:49 1953M60 2
47.Alina PodbielskaKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 28:17-28:3828:1428:3228:4628:085 2:21:49 1969K45 2
48.Miros艂aw PalmaPodg贸rz Toru艅 28:0828:4728:4529:1428:0529:0928:145 2:21:59 1959M60 3
49.Zbigniew Ciski 28:3128:0028:35-32:2428:4828:195 2:22:13 1963M50 6
50.Jacek Podlaszewski 30:2928:3728:2429:3928:0728:2929:215 2:22:58 1970M40 16
51.Karolina LubiszewskaBiegoholicy -28:5929:0529:1528:18-28:235 2:24:00 1984K30 6
52.Ewa Szmechtig-Gauden Podg贸rz Toru艅 28:5928:5428:53--28:4529:125 2:24:43 1973K45 3
53.Arkadiusz Kalinowski 30:1630:0830:0329:2627:3428:13-5 2:25:24 1981M30 16
54.Jakub Fiszerparkrun Toru艅 31:0028:5129:0328:5529:2729:1931:235 2:25:35 1977M40 17
55.Pawe艂 MuzalewskiBiegoholicy 30:4231:0529:5630:0029:0128:4428:395 2:26:20 1979M40 18
56.Remigiusz RasmusTOP CROSS Toru艅 30:0429:1029:1828:5929:40--5 2:27:11 1984M30 17
57.Piotr Michniewicz 29:5029:0629:2729:0329:5830:2830:525 2:27:24 1985M30 18
58.Jaros艂aw Nowak -28:3230:4429:3928:2330:5032:525 2:28:08 1968M50 7
59.Marcin RygielskiTOP CROSS Toru艅 31:2529:1629:3429:2029:54-30:405 2:28:44 1973M40 19
60.Joanna GrabowskaBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 -28:0629:1531:2031:1429:33-5 2:29:28 1975K30 7
61.Agata Krzywdzi艅skaBiegoholicy 29:3429:2031:02-30:4130:17-5 2:30:54 1994K16 1
62.Adam HajdukKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 31:1129:5330:4831:30-29:5329:405 2:31:25 1978M40 20
63.Marta Michniewicz 32:0331:5532:10-32:1333:5732:005 2:40:21 1985K30 8
64.Stefan Kami艅ski 34:1430:3533:4531:4533:09--5 2:43:28 1947M70 1
65.Daria CiskaTOP CROSS Toru艅 32:4133:5733:1332:2835:3534:4535:175 2:47:04 1987K30 9
66.Sylwia Kalinowska 33:0933:2933:4033:5233:17--5 2:47:27 1985K30 10
67.Marek 艁asak 33:49-33:0032:1634:0634:25-5 2:47:36 1953M60 4
68.Przemys艂aw Ciski -33:58-34:5735:3734:3935:175 2:54:28 1984M30 19
69.Kamila StachowiakMarmel Toru艅 33:31--33:5235:5336:2335:405 2:55:19 1994K16 2
70.Anita Koc -36:2236:0537:2934:5034:5536:065 2:58:18 1985K30 11
71.Stefan Lewandowski -35:2537:4334:1036:3938:25-5 3:02:22 1943M70 2
72.Olga Taraszka -36:1335:5935:0238:4637:52-5 3:03:52 1994K16 3
73.Rajmund Czechowski 40:0236:0938:44-37:3538:2537:575 3:08:50 1943M70 3
74.Tadeusz SpychalskiTOP CROSS Toru艅 42:5146:2444:1744:5341:1542:5540:175 3:31:35 1960M50 8
75.Miros艂aw LewandowskiTOP CROSS Toru艅 21:0821:1421:2321:23---4 1:25:08 1978M40 21
76.Arkadiusz Rumi艅ski --23:1622:1323:3423:26-4 1:32:29 1991M20 2
77.Pawe艂 Skowro艅skiMarmel Toru艅 23:33-23:2924:4324:06--4 1:35:51 1997M20 3
78.Mariusz Szarwi艅ski 24:42--24:24-23:5824:024 1:37:06 1987M30 20
79.Piotr Chy艂a 27:3727:1726:50---26:494 1:48:33 1961M50 9
80.Mateusz G艂owackiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele --28:2827:5228:1528:20-4 1:52:55 1991M20 4
81.Katarzyna WittTOP CROSS Toru艅 30:3630:0830:0730:42---4 2:01:33 1989K30 12
82.Piotr Marach Marmel Toru艅 30:1230:5630:4230:51---4 2:02:41 1974M40 22
83.Anna Kaczorowskaparkrun Toru艅 -30:1830:43-31:3231:07-4 2:03:40 1981K30 13
84.Dariusz MajchrzakKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 31:5133:2032:27---31:514 2:09:29 1962M50 10
85.Jolanta Go艂aszewska Marmel Toru艅 32:14-33:13--36:2335:434 2:17:33 1970K45 4
86.Maciej TomaszewskiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele -20:54-22:15--20:463 1:03:55 1988M30 21
87.Piotr Szcz臋snyBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 24:20---22:1023:04-3 1:09:34 1990M20 5
88.Damian KaczmarekKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele --23:5823:43--23:393 1:11:20 1975M40 23
89.Daniel KaczmarczykANIRO RUN TEAM 23:4623:42-24:46---3 1:12:14 1975M40 24
90.Krzysztof Pilarski 24:37--25:14-24:27-3 1:14:18 1980M30 22
91.Krzysztof Urba艅ski Marmel Toru艅 -24:3625:0924:37---3 1:14:22 1973M40 25
92.Marek MarchewkaANIRO RUN TEAM --25:2524:5825:10--3 1:15:33 1973M40 26
93.Sebastian ChojnackiKlub Marato艅ski UMK i Przyjaciele 24:24---25:3925:37-3 1:15:40 1977M40 27
94.Mariusz Zi贸艂kowski Biegoholicy 26:2826:1425:27----3 1:18:09 1972M40 28
95.Maciej Paszke 26:3826:3825:44----3 1:19:00 1990M20 6
96.Marek Zieli艅skiMarmel Toru艅 26:43--26:5725:57--3 1:19:37 1970M40 29
97.Paulina Surmacewicz ANIRO RUN TEAM 26:2325:3027:55----3 1:19:48 1984K30 14
98.Arkadiusz Demski 26:29--26:40--26:543 1:20:03 1972M40 30
99.J臋drzej Solarz 28:57-26:5326:39---3 1:22:29 1993M20 7
100.Rafa艂 Czeszewski ANIRO RUN TEAM 26:33-28:3328:44---3 1:23:50 1979M40 31
101.S艂awomir Szumski 31:4229:50-28:36---3 1:30:08 1974M40 32
102.Monika 呕o艂nowskaTOP CROSS Toru艅 31:4832:38--33:24--3 1:37:50 1984K30 15
103.Monika Domalewska-GrabowskaMarmel Toru艅 35:5331:06-31:56---3 1:38:55 1978K30 16
104.Przemek Szpeci艅skiBiegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 -21:20---20:41-2 0:42:01 1995M20 8
105.Szymon Gryckiewicz 21:4221:51-----2 0:43:33 1989M30 23
106.Jerzy 艁adysz ----22:1622:00-2 0:44:16 1977M40 33
107.艁ukasz Majewskiparkrun Toru艅 23:40---23:35--2 0:47:15 1982M30 24
108.Pawe艂 BarczakANIRO RUN TEAM --24:3423:51---2 0:48:25 1980M30 25
109.Maciej Malinowski Biegowe Wtorki z Decathlon Toru艅 24:47-25:29----2 0:50:16 1976M40 34
110.Andrzej Kalisz -26:30-25:54---2 0:52:24 1964M50 11
111.Marek Czuk 28:5826:16-----2 0:55:14 1953M60 5
112.S艂awomir GorzyckiANIRO RUN TEAM -28:4926:30----2 0:55:19 1981M30 26
113.Karol Bartnicki 29:3929:02-----2 0:58:41 1988M30 27
114.Bartosz Cackowski 30:1829:08-----2 0:59:26 1992M20 9
115.Zbigniew Blachowski ----33:4533:23-2 1:07:08 1962M50 12
116.Kacper Hi偶ycki 36:0735:11-----2 1:11:18 2003M16 3
117.Miros艂aw Macierzy艅ski --36:1540:34---2 1:16:49 1949M70 4
118.Mateusz Goleniewski 20:32------1 0:20:32 1992M20 10
119.Jacek Szulc ---23:40---1 0:23:40 1965M50 13
120.Micha艂 Pluci艅ski 23:46------1 0:23:46 1981M30 28
121.Arkadiusz Piwo艅skiPodg贸rz Toru艅 23:53------1 0:23:53 1973M40 35
122.Igor Guttfeld 23:57------1 0:23:57 1967M50 14
123.Janusz Wo藕niak --24:16----1 0:24:16 1962M50 15
124.Krzysztof Lipi艅ski ----24:47--1 0:24:47 1979M40 36
125.Mateusz Cupa 25:18------1 0:25:18 1973M40 37
126.Micha艂 Panek 25:22------1 0:25:22 1992M20 11
127.Adrian Kontowicz -25:29-----1 0:25:29 1996M20 12
128.Joanna Oberlan-Maro艅Marmel Toru艅 --25:32----1 0:25:32 1977K30 17
129.Dariusz Olewi艅ski 25:43------1 0:25:43 1976M40 38
130.Anna Blachowska ----25:44--1 0:25:44 1999K16 4
131.J贸zef Chmurzy艅skiT.S. Opatrunki Toru艅 25:55------1 0:25:55 1968M50 16
132.Adam Binaszewski 26:06------1 0:26:06 1982M30 29
133.Witold OrcholskiT.S. Opatrunki Toru艅 26:17------1 0:26:17 1971M40 39
134.Dawid Melkowski --26:25----1 0:26:25 1992M20 13
135.Krzysztof Go艂aszewski ---26:47---1 0:26:47 1970M40 40
136.Marcin B艂臋dowskiPodg贸rz Toru艅 26:50------1 0:26:50 1974M40 41
137.Robert Lubiszewski parkrun Toru艅 27:01------1 0:27:01 1990M20 14
138.Jaros艂aw Mazerski ---27:19---1 0:27:19 1985M30 30
139.Piotr Gralla ----27:34--1 0:27:34 1963M50 17
140.Kamila Krenska ---27:58---1 0:27:58 1994K16 5
141.Joanna 呕uchowska -28:25-----1 0:28:25 1998K16 6
142.Przemys艂aw J臋drzejewski --28:42----1 0:28:42 1994M20 15
143.Ewelina Pucha艂a 28:45------1 0:28:45 1986K30 18
144.Roman Godziuk 29:04------1 0:29:04 1960M50 18
145.Pawel Kujaczy艅ski -29:20-----1 0:29:20 1987M30 31
146.Jaros艂aw PolakowskiMarmel Toru艅 -29:28-----1 0:29:28 1982M30 32
147.Krzysztof Winklewski ------29:331 0:29:33 1976M40 42
148.Katarzyna Baci艅ska --29:35----1 0:29:35 1999K16 7
149.Olena Babenko 29:40------1 0:29:40 1960K45 5
150.S艂awomir Krzy偶ykowski 29:47------1 0:29:47 1975M40 43
151.Marcela Tuszy艅ska ----29:48--1 0:29:48 1991K16 8
152.Magdalena Wojtanis ----30:09--1 0:30:09 1982K30 19
153.Dorota Rezmer -30:32-----1 0:30:32 1980K30 20
154.艁ukasz Taru膰 ---30:32---1 0:30:32 1985M30 33
155.Tadeusz Zillmann --31:25----1 0:31:25 1981M30 34
156.Magdalena Kami艅ska 31:30------1 0:31:30 1980K30 21
157.W艂odzimierz Wi艣niewski 32:55------1 0:32:55 1961M50 19
158.Adam Milo 33:03------1 0:33:03 1972M40 44
159.Katarzyna Walenta 34:04------1 0:34:04 1985K30 22
160.S艂awomir Walterski -35:27-----1 0:35:27 1983M30 35
161.Krystyna Ludwik 35:55------1 0:35:55 1966K45 6
162.Jaros艂aw Ladorucki --37:28----1 0:37:28 1970M40 45
163.Janusz TybuszewskiT.S. Opatrunki Toru艅 -39:46-----1 0:39:46 1957M60 6
164.Magdalena Grefkowicz 40:36------1 0:40:36 1975K30 23
165.Anna Zduniak ---43:30---1 0:43:30 1978M40 46
166.Sylwia Jaworska Kaczmarek ---44:53---1 0:44:53 1978K30 24


Klasyfikacja indywidualna - 3200 m
Msc Imi臋 i nazwisko Klub 1234567 #Suma Rok Msc M Msc K
1.Szymon Balicki 13:0513:01-12:50-12:1912:205 1:03:35 2004 1
2.Alicja G贸recka 14:0913:2313:4013:12--14:055 1:08:29 2005 1
3.Bartosz Sztandarski 15:5915:5815:4215:1116:4016:0117:105 1:18:51 2006 2
4.Urszula Wr贸blewska 17:1718:30-18:4217:5018:27-5 1:30:46 2005 2
5.Karol Neulitz 14:22-14:5514:08---3 0:43:25 2006 3
6.Julia Neulitz 22:10-23:58----2 0:46:08 2006 3
7.艁ukasz K臋dziora -----31:0415:302 0:46:34 2005 4
8.Miko艂aj Piwo艅ski 11:34------1 0:11:34 2004 5
9.Alicja G贸recka ----13:42--1 0:13:42 2005 4
10.Igor Jastrz臋bski ---16:34---1 0:16:34 2006 6
11.Jakub Marczewski 20:06------1 0:20:06 2006 7
12.Antoni Lewandowski 20:07------1 0:20:07 2006 8


Klasyfikacja indywidualna - 1400 m
Msc Imi臋 i nazwisko Klub 1234567 #Suma Rok Msc M Msc K
1.Weronika Maciejewska 05:44-05:3805:2705:0805:19-5 0:27:16 2007 1
2.Amelia Wi艣niewska 06:3906:0906:0006:08--06:315 0:31:27 2007 2
3.Jakub 艢ledzinski ---05:3605:1605:4405:374 0:22:13 2008 1
4.Tomasz Maro艅 06:00-06:56----2 0:12:56 2007 2
5.Oliwier K臋dziora -----06:0306:542 0:12:57 2007 3
6.Dominika Witkowska 07:34--07:31---2 0:15:05 2008 3
7.Roksana Lipi艅ska 09:08-09:10----2 0:18:18 2008 4
8.Marta Szumska -06:03-----1 0:06:03 2007 5
9.Karolina Korowaj 07:12------1 0:07:12 2007 6
10.Maxymilian Winklewski ------08:181 0:08:18 2007 4
11.Urszula Rosi艅ska 09:04------1 0:09:04 2007 7
12.Zuzanna Olejniczak -10:27-----1 0:10:27 2007 8


Klasyfikacja indywidualna - 600 m
Msc Imi臋 i nazwisko Klub 1234567 #Suma Rok Msc M Msc K
1.Eryk Fiszer 02:1102:0602:1002:0802:0802:0902:065 0:10:37 2009 1
2.Mateusz Chuchra 02:1002:0702:1502:1702:2002:19-5 0:11:08 2010 2
3.Adrian Szpala -02:1602:2302:2002:09-02:095 0:11:17 2009 3
4.Borys Fiszer 02:2502:1802:2902:2602:1802:2202:155 0:11:38 2011 4
5.Adam Krzy偶ykowski 02:1502:2202:20-02:2402:2002:215 0:11:38 2009 5
6.Zofia Konstanty 02:16-02:3902:2802:21-02:325 0:12:16 2009 1
7.Bartosz Ciesiun 02:3002:3302:3902:3802:3602:3402:285 0:12:41 2009 6
8.Jan Kalinowski 02:4702:3502:4502:32-02:39-5 0:13:18 2011 7
9.Julia Kmieciak -02:4402:5102:43-03:0602:585 0:14:22 2011 2
10.Basia Lewandowska 02:4802:48--03:0202:5802:495 0:14:25 2010 3
11.Natalia Korpal 02:2803:38-03:1403:0703:18-5 0:15:45 2011 4
12.Dawid 艢ledzinski ---02:1902:1602:1402:134 0:09:02 2009 8
13.Filip Krupi艅ski 02:23--02:30---2 0:04:53 2009 9
14.Klaudia K臋dziora -----03:0703:102 0:06:17 2010 5
15.Micha艂 Stalmierski ---02:23---1 0:02:23 2009 10
16.Lena Barczak ---02:33---1 0:02:33 2009 6
17.Piotr Lorek 02:35------1 0:02:35 2010 11
18.Kajetan Lubi艅ski ---02:40---1 0:02:40 2010 12
19.Tomasz Jaremczuk -02:42-----1 0:02:42 2011 13
20.Micha艂 Olewi艅ski 02:44------1 0:02:44 2009 14
21.Mateusz Baranowski --02:56----1 0:02:56 2009 15


Klasyfikacja indywidualna - 300 m
Msc Imi臋 i nazwisko Klub 1234567 #Suma Rok Msc M Msc K
1.Jerzy Zawada 01:0701:0701:0801:0501:0501:07-4 0:04:24 2012 1
2.Stanis艂aw 艢widerek 01:0901:0901:1001:0801:1001:10-4 0:04:36 2012 2
3.Leon Fiszer 01:1801:1801:2101:1401:1001:1301:154 0:04:52 2013 3
4.Krystian Wi艣niewski -01:2201:1601:12--01:164 0:05:06 2013 4
5.Szymon Witkowski 01:16--01:15-01:1801:174 0:05:06 2012 5
6.Xawery Jeziorek --01:2501:2201:1701:1601:224 0:05:17 2013 6
7.Szymon Chuchra 01:2101:3201:31-01:1801:22-4 0:05:32 2013 7
8.Ewa Wr贸blewska 01:2301:25-02:2201:2601:24-4 0:05:38 2013 1
9.Gabriel Piotrowski 01:2401:2901:2801:27---4 0:05:48 2012 8
10.Zofia 艢widerek 01:3001:3401:3401:3101:2601:26-4 0:05:53 2014 2
11.Karolina Szpala -01:3201:3601:3601:38-01:274 0:06:11 2013 3
12.Kinga Korpal 01:4201:40-01:2901:3201:31-4 0:06:12 2013 4
13.Lucjan Piotrowski 01:3901:3601:3801:42---4 0:06:35 2014 9
14.Nikola Wr贸blewska -03:00-02:4302:4402:43-4 0:11:10 2016 5
15.Alicja Michniewicz 04:0503:4803:1703:3502:4103:1502:434 0:11:56 2017 6
16.Aleksandra Wi艣niewska ----01:0201:06-2 0:02:08 2012 7
17.Jerzy Foremski 02:4202:04-----2 0:04:46 2015 10
18.Aleksander Jaremczuk -01:51-----1 0:01:51 2014 11
19.Grzegorz Chojnacki 02:42------1 0:02:42 2016 12

© 2019 gptorunia.pl