rejestracja  | logowanie
.
facebook

JOPA CLINIC partnerem medycznym cyklu Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2020

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy współpracę z JOPA Clinic. W sezonie 2020 prywatna placówka medyczna JOPA CLINIC będzie partnerem medycznym cyklu Grand Prix Torunia w biegach przełajowych oraz Nordic Walking.

JOPA Clinic to prywatna placówka medyczna zapewniająca kompleksowe podejście do dbałości o zdrowie i sprawność ruchową. Obejmujemy specjalistyczną opieką pacjentów na każdym etapie problemów ze zdrowiem, począwszy od diagnostyki, poprzez konsultacje lekarskie i zabiegi, aż po rehabilitację oraz zajęcia na sali treningowo – rehabilitacyjnej. Pomagamy osobom w każdym wieku, bez względu na tryb życia jaki prowadzą.

W ofercie posiadamy specjalistyczne usługi medyczne z zakresu ortopedii, rehabilitacji i fizykoterapii. Każdy pacjent znajdzie również pomoc lekarzy i specjalistów chirurgii, neurochirurgii, urologii, neurologii, reumatologii, laryngologii, radiologii, USG oraz badań EMG.

Naszymi pacjentami są także sportowcy. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy uprawiający różne formy rekreacji mogą liczyć na profesjonalną opiekę. Jako partner medyczny wielu toruńskich klubów sportowych dbamy wspólni z trenerami o odpowiednie przygotowanie motoryczne. Zapewniamy także możliwość konsultacji u psychologa sportu i dietetyka.


Dodano: 04.03.2020           Wstecz

© 2020 gptorunia.pl