rejestracja  | logowanie
.
facebook

Wyniki


                                                                Wyniki kolejnych edycji | Klasyfikacja indywidualna | Klasyfikacja drużynowa


Edycja
29.05.2021
12.06.2021
03.07.2021
10.07 2021
28.08.2021

Dystans 6000 m
Msc Nr Imię i nazwisko Drużyna Rok Kat Msc kat Tempo Czas
1.17Wojciech ŚwiderekT.S. Opatrunki Toruń 1982 M30 1 3:27 20:43
2.7Mirosław LewandowskiRuncross Rozgarty 1978 M40 1 3:40 21:58
3.45Łukasz KalataKlub Maratoński UMK i Przyjaciele 1986 M30 2 3:41 22:04
4.36Milosz TomaszewskiRuncross Rozgarty 1988 M30 3 3:43 22:18
5.15Bartosz WiligalskiT.S. Opatrunki Toruń 1989 M30 4 3:47 22:39
6.99Arkadiusz RumińskiRuncross Rozgarty 1991 M30 5 3:47 22:44
7.6Łukasz Szparłoparkrun Toruń 1982 M30 6 3:48 22:46
8.100Sławomir BartkowskiKlub Maratoński UMK i Przyjaciele 1975 M40 2 3:49 22:54
9.72Łukasz Majewskiparkrun Toruń 1982 M30 7 3:50 23:02
10.33Piotr KasprzykPodgórz Toruń 1969 M50 1 3:53 23:18
11.31Anna ArseniukT.S. Opatrunki Toruń 1981 K40 1 3:53 23:19
12.96Damian KaczmarekSPC 1975 M40 3 3:57 23:42
13.5Robert KmieciakT.S. Opatrunki Toruń 1981 M40 4 3:59 23:51
14.43Krzysztof Lipińskiparkrun Toruń 1979 M40 5 4:02 24:12
15.101Piotr SzczęsnyRuncross Rozgarty 1990 M30 8 4:03 24:17
16.50Marek ZielinskiRuncross Rozgarty 1970 M50 2 4:04 24:26
17.69Bartłomiej Zgliński 1984 M30 9 4:05 24:28
18.3Jerzy Nowakowski 1977 M40 6 4:07 24:44
19.41Daniel Derezińskiparkrun Toruń 1976 M40 7 4:08 24:45
20.103Jarosław Jabłoński 1975 M40 8 4:08 24:46
21.25Dominik Jabłońskiparkrun Toruń 1980 M40 9 4:08 24:49
22.8Jacek Szulc 1965 M50 3 4:09 24:51
23.16Agata MalickaRuncross Rozgarty 1988 K30 1 4:09 24:53
24.4Krzysztof MaciaszekRuncross Rozgarty 1980 M40 10 4:12 25:13
25.14Sylwia Rok - Szpala parkrun Toruń 1981 K40 2 4:13 25:17
26.1Artur Białożyński 1980 M40 11 4:17 25:39
27.47Krzysztof GóralskiT.S. Opatrunki Toruń 1964 M50 4 4:20 25:57
28.37Magda SikorskaPOLKRYS TEAM 1982 K30 2 4:20 26:01
29.12Marek KaraśPodgórz Toruń 1961 M60 1 4:24 26:26
30.52Jarosław Frączykparkrun Toruń 1976 M40 12 4:25 26:32
31.34Aneta MajchrzakT.S. Opatrunki Toruń 1992 K16 1 4:33 27:16
32.98Mariusz DądelskiRuncross Rozgarty 1978 M40 13 4:34 27:23
33.73Nika TarnowskaRuncross Rozgarty 1982 K30 3 4:36 27:36
34.53Michał Narożny 1988 M30 10 4:38 27:48
35.29Karolina Warlikowska SPC 1995 K16 2 4:39 27:54
36.38Piotr RumińskiPOLKRYS TEAM 1974 M40 14 4:42 28:12
37.39Mateusz MiernikPOLKRYS TEAM 1986 M30 11 4:45 28:27
38.57Mateusz GłowackiKlub Maratoński UMK i Przyjaciele 1991 M30 12 4:46 28:37
39.59Jacek PodlaszewskiSPC 1970 M50 5 4:47 28:41
40.54Dariusz Janiszewski 1973 M40 15 4:48 28:48
41.35Magdalena WojtanisSPC 1982 K30 4 4:51 29:08
42.32Alina PodbielskaKlub Maratoński UMK i Przyjaciele 1969 K50 1 4:53 29:19
43.67Ewa Mrozik - Gliszczyńska 1972 K40 3 4:56 29:35
44.95Paweł Szwec 1980 M40 16 4:56 29:36
45.65Leszek BarwińskiRuncross Rozgarty 1973 M40 17 4:56 29:38
46.28Włodzimierz WiśniewskiSPC 1961 M60 2 4:57 29:41
47.40Jan MarcinkiewiczPOLKRYS TEAM 1956 M60 3 4:59 29:52
48.62Ewa Szmechtig-GaudenPodgórz Toruń 1973 K40 4 4:59 29:55
49.105Jarosław NowakSPC 1968 M50 6 5:00 29:59
50.104Marek Zakrzewski 1967 M50 7 5:01 30:03
51.51Dariusz MajchrzakKlub Maratoński UMK i Przyjaciele 1962 M50 8 5:03 30:16
52.20Marek SzynkiewiczRuncross Rozgarty 1979 M40 18 5:03 30:17
53.26Dariusz Bajeńskiparkrun Toruń 1993 M20 1 5:06 30:36
54.49Piotr BonieckiRuncross Rozgarty 1971 M50 9 5:07 30:41
55.22Magdalena Jabłońskaparkrun Toruń 1981 K40 5 5:11 31:07
56.92Krzysztof Zawadzki 1974 M40 19 5:12 31:09
57.71Zbigniew Ciski 1963 M50 10 5:13 31:16
58.10Kamila StachowiakRuncross Rozgarty 1994 K16 3 5:18 31:47
59.64Piotr Michniewicz 1985 M30 13 5:26 32:33
60.63Jarosław KruczkowskiPOLKRYS TEAM 1969 M50 11 5:32 33:11
61.102Marek Łasak 1953 M60 4 5:40 33:57
62.21Aneta Charyton-SzynkiewiczRuncross Rozgarty 1979 K40 6 5:43 34:19
63.13Stefan Kamiński 1947 M70 1 5:47 34:39
64.48Iwona BalewskaSPC 1973 K40 7 5:49 34:54
65.70Przemysław Ciski 1984 M30 14 5:50 34:58
66.46Stefan Lewandowski 1943 M70 2 6:35 39:30
67.19Danuta Grzeszak 1953 K60 1 6:37 39:41
68.44Rajmund CzechowskiRuncross Rozgarty 1943 M70 3 6:37 39:42


Dystans 3200 m
Msc Nr Imię i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.4Jakub Śledziński 2008 1 14:50
2.1Mateusz Jabłoński 2007 2 14:56
3.3Bartosz Sztandarski 2006 3 14:57
4.2Alicja Kaczmarek 2006 1 22:29


Dystans 1400 m
Msc Nr Imię i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.7Igor Maciaszek 2010 1 06:04
2.6Mateusz Chuchra 2010 2 06:18
3.11Olaf Szynkiewicz 2009 3 06:24
4.12Daniel Jabłoński 2009 4 06:32
5.9Igor Szynkiewicz 2009 5 06:55


Dystans 600 m
Msc Nr Imię i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.17Stanisław Świderek 2012 1 02:24
2.14Oliwia Bartoszak 2012 1 02:31
3.15Szymon Chuchra 2013 2 02:44
4.7Julia Kmieciak 2011 2 02:56
5.18Ewa Wróblewska 2013 3 03:00
6.16Karolina Szpala 2013 4 03:25


Dystans 300 m
Msc Nr Imię i nazwisko Klub Rok Msc M Msc K Czas
1.14Adrian Maciaszek 2014 1 01:20
2.21Zofia Świderek 2014 1 01:22
3.15Wiktoria Bartoszak 2014 2 01:25
4.12Aleksandra Nowakowska 2015 3 01:50
5.19Nadia Zacniewska 2016 4 01:51
6.16Bartosz Śledziński 2017 2 01:53
7.18Gabriela Wiligalska 2017 5 01:55
8.17Alicja Michniewicz 2017 6 02:19
9.10Nikodem Dąbrowski 2016 3 02:23
10.20Łucja Świderek 2018 7 02:26


© 2020 gptorunia.pl