rejestracja  | logowanie
.
facebook

Zapisy - lista

ZAPISZ SIĘ                                                   Dystans 300 m | Dystans 600 m | Dystans 1400 m | Dystans 3200 m | Dystans 6000 m


Dystans 6000 m
  
  
  
10.07 2021
Nr ID Nazwisko i imię Miejscowość Kategoria Drużyna Status płatności
1147Arseniuk AnnaGórskK40T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
2103Bajeński DariuszToruńM20parkrun Toruńpotwierdzony
3400Balewska IwonaToruńK40SPCpotwierdzony
4130Barwiński LeszekToruńM40Runcross Rozgartypotwierdzony
5373Binger AnetaSępólno KrajeńskieK30potwierdzony
6347Boniecki PiotrRozgartyM50Runcross Rozgartypotwierdzony
7206Bruski AdamUnisławM20potwierdzony
8187Charyton-Szynkiewicz AnetaGórskK40Runcross Rozgartypotwierdzony
9237Ciesiun RafałWielka NieszawkaM40Podgórz Toruńpotwierdzony
10311Ciski PrzemysławToruńM30potwierdzony
11312Ciski ZbigniewToruńM50potwierdzony
12129Czechowski RajmundToruńM70Runcross Rozgartypotwierdzony
13120Dereziński DanielToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
14353Dybowski MarcinWielka NieszawkaM30potwierdzony
15140Dądelski MariuszToruńM40Runcross Rozgartyoczekujący
16285Frączyk JarosławToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
17241Gaik AndrzejToruńM50Podgórz Toruńpotwierdzony
18253Głowacki MateuszToruńM30Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
19142Góralski KrzysztofToruńM50T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
20348Grzeszak DanutaMogilnoK60oczekujący
21153Jabłońska MagdalenaToruńK40parkrun Toruńpotwierdzony
22146Jabłoński DominikToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
23244Janiszewski DariuszToruńM40potwierdzony
24375Kalata ŁukaszCzarne BłotoM30Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
25149Kamiński StefanToruńM70potwierdzony
26208Karaś MarekToruńM60Podgórz Toruńpotwierdzony
27384Kasprzyk PiotrToruńM50Podgórz Toruńpotwierdzony
28226Kmieciak RobertToruńM40T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
29203Kruczkowski JarosławAleksandrów KujawskiM50POLKRYS TEAMpotwierdzony
30104Lewandowski MirosławToruńM40Runcross Rozgartypotwierdzony
31361Lewandowski StefanToruńM70potwierdzony
32281Lipiński KrzysztofToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
33363Lubiński AdamToruńM40Runcross Rozgartypotwierdzony
34156Maciaszek KrzysztofToruńM40Runcross Rozgartypotwierdzony
35174Majchrzak AnetaToruńK16T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
36199Majchrzak DariuszToruńM50Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
37138Majewski ŁukaszToruńM30parkrun Toruńpotwierdzony
38139Malicka AgataToruńK30Runcross Rozgartypotwierdzony
39305Marcinkiewicz JanAleksandrów KujawskiM60POLKRYS TEAMpotwierdzony
40374Michniewicz PiotrToruńM30potwierdzony
41181Miernik MateuszAleksandrów KujawskiM30POLKRYS TEAMpotwierdzony
42201Mrozik - Gliszczyńska EwaGniewkowoK40potwierdzony
43431Narożny MichałToruńM30potwierdzony
44230Nowak JarosławToruńM50SPCoczekujący
45269Nowakowski JerzyToruńM40potwierdzony
46279Podbielska AlinaToruńK50Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
47308Podlaszewski JacekToruńM50SPCpotwierdzony
48413Przyborkiewicz KrissToruńM40potwierdzony
49134Rok MariuszToruń M60potwierdzony
50115Rok - Szpala SylwiaLubicz Górny K40parkrun Toruńpotwierdzony
51271Rumiński PiotrRożno-ParceleM40POLKRYS TEAMpotwierdzony
52277Sikorska MagdaŁAZIENIECK30POLKRYS TEAMpotwierdzony
53167Stachowiak KamilaWielka NieszawkaK16Runcross Rozgartypotwierdzony
54349Stasiak TomaszAleksandrów KujawskiM40POLKRYS TEAMpotwierdzony
55192Stawecki ArkadiuszALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40POLKRYS TEAMoczekujący
56233Szmechtig-Gauden EwaToruńK40Podgórz Toruńpotwierdzony
57198Szparło ŁukaszToruńM30parkrun Toruńpotwierdzony
58432Szulc JacekChełmnoM50oczekujący
59189Szynkiewicz MarekGórskM40Runcross Rozgartypotwierdzony
60101Śliwiński MariuszToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
61417Świderek WojciechGłogowoM30T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
62170Tarnowska NikaTORUŃ K30Runcross Rozgartypotwierdzony
63159Tomaszewski KrzysztofToruńM30SPCpotwierdzony
64278Tomaszewski MiloszToruńM30Runcross Rozgartypotwierdzony
65273Tomaszewski WojciechToruńM50Runcross Rozgartyoczekujący
66121Tybuszewski JanuszToruńM60potwierdzony
67114Warlikowska KarolinaToruń K16SPCpotwierdzony
68191Wiligalski BartoszPigżaM30T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
69238Wiśniewski WłodzimierzToruńM60SPCpotwierdzony
70280Wojtanis MagdalenaToruńK30SPCpotwierdzony
71190Zgliński BartłomiejToruńM30potwierdzony
72155Zielinski MarekToruńM50Runcross Rozgartypotwierdzony
  
28.08.2021
Nr ID Nazwisko i imię Miejscowość Kategoria Drużyna Status płatności
1103Bajeński DariuszToruńM20parkrun Toruńpotwierdzony
2400Balewska IwonaToruńK40SPCoczekujący
3130Barwiński LeszekToruńM40Runcross Rozgartypotwierdzony
4237Ciesiun RafałWielka NieszawkaM40Podgórz Toruńpotwierdzony
5140Dądelski MariuszToruńM40Runcross Rozgartypotwierdzony
6285Frączyk JarosławToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
7149Kamiński StefanToruńM70potwierdzony
8208Karaś MarekToruńM60Podgórz Toruńoczekujący
9226Kmieciak RobertToruńM40T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
10104Lewandowski MirosławToruńM40Runcross Rozgartypotwierdzony
11363Lubiński AdamToruńM40Runcross Rozgartypotwierdzony
12156Maciaszek KrzysztofToruńM40Runcross Rozgartyoczekujący
13139Malicka AgataToruńK30Runcross Rozgartypotwierdzony
14374Michniewicz PiotrToruńM30potwierdzony
15181Miernik MateuszAleksandrów KujawskiM30POLKRYS TEAMoczekujący
16201Mrozik - Gliszczyńska EwaGniewkowoK40potwierdzony
17269Nowakowski JerzyToruńM40potwierdzony
18279Podbielska AlinaToruńK50Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
19308Podlaszewski JacekToruńM50SPCpotwierdzony
20167Stachowiak KamilaWielka NieszawkaK16Runcross Rozgartypotwierdzony
21349Stasiak TomaszAleksandrów KujawskiM40POLKRYS TEAMoczekujący
22198Szparło ŁukaszToruńM30parkrun Toruńoczekujący
23101Śliwiński MariuszToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
24273Tomaszewski WojciechToruńM50Runcross Rozgartyoczekujący
25114Warlikowska KarolinaToruń K16SPCpotwierdzony
26280Wojtanis MagdalenaToruńK30SPCpotwierdzony
27190Zgliński BartłomiejToruńM30potwierdzony
28155Zielinski MarekToruńM50Runcross Rozgartyoczekujący
  



© 2020 gptorunia.pl