rejestracja  | logowanie
.

Zapisy - lista

ZAPISZ SIĘ                                                              Dystans 300 m | Dystans 600 m | Dystans 1400 m | Dystans 3200 m | Dystans 6000 m


Dystans 6000 m
  
  
  
29.05.2019
Nr ID Nazwisko i imię Miejscowość Kategoria Drużyna Status płatności
1119Arseniuk AnnaGórskK30T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
2126Barczak PawełKrobiaM30ANIRO RUN TEAMpotwierdzony
3189Cackowski Bartosz Toruń M20oczekujący
4115Drapiewski MirosławToruńM30Biegoholicypotwierdzony
5110Fiszer JakubToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
6353Gabrychowicz PatrykToruńM20oczekujący
7169Gaik AndrzejToruńM40Podgórz Toruńoczekujący
8218Góralski Krzysztof ToruńM50T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
9224Hajduk AdamToruńM40Klub Maratoński UMK i Przyjacieleoczekujący
10131Kaczmarczyk DanielGrębocinM40ANIRO RUN TEAMpotwierdzony
11243Kaczmarek DamianToruńM40Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
12237Kamiński StefanToruńM70potwierdzony
13151Kmieciak Robert Toruń M30T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
14147Krzyżykowski JakubGrębocinM16oczekujący
15347Macierzyński MirosławToruńM70potwierdzony
16201Majcher PawełPędzewoM40potwierdzony
17103Mandosik MichałToruńM30potwierdzony
18178Marach Piotr Toruń M40Marmel Toruńpotwierdzony
19346Mazerski Jarosław Toruń M30potwierdzony
20154Mechliński BartłomiejToruńM40Biegowe Wtorki z Decathlon Toruńpotwierdzony
21199Michniewicz MartaToruńK30potwierdzony
22192Oberlan-Maroń JoannaToruńK30Marmel Toruńpotwierdzony
23116Rok-Szpala Sylwia Lubicz Górny K30parkrun Toruńpotwierdzony
24359Strzałkowski MarcinGórskM30potwierdzony
25101Śliwiński MariuszToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
26204Urbański Krzysztof ToruńM40Marmel Toruńpotwierdzony
27336Walterski SławomirToruńM30oczekujący
28317Wiligalski BartoszPigżaM30T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
29176Żołnowska Monika PolskaK30TOP CROSS Toruńoczekujący
  
18.09.2019
Nr ID Nazwisko i imię Miejscowość Kategoria Drużyna Status płatności
1119Arseniuk AnnaGórskK30T.S. Opatrunki Toruńoczekujący
2110Fiszer JakubToruńM40parkrun Toruńoczekujący
3131Kaczmarczyk DanielGrębocinM40ANIRO RUN TEAMoczekujący
4243Kaczmarek DamianToruńM40Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
5237Kamiński StefanToruńM70oczekujący
6151Kmieciak Robert Toruń M30T.S. Opatrunki Toruńoczekujący
7103Mandosik MichałToruńM30oczekujący
8154Mechliński BartłomiejToruńM40Biegowe Wtorki z Decathlon Toruńpotwierdzony
9192Oberlan-Maroń JoannaToruńK30Marmel Toruńpotwierdzony
10116Rok-Szpala Sylwia Lubicz Górny K30parkrun Toruńoczekujący
11336Walterski SławomirToruńM30oczekujący
12317Wiligalski BartoszPigżaM30T.S. Opatrunki Toruńoczekujący
  
02.10.2019
Nr ID Nazwisko i imię Miejscowość Kategoria Drużyna Status płatności
1119Arseniuk AnnaGórskK30T.S. Opatrunki Toruńoczekujący
2110Fiszer JakubToruńM40parkrun Toruńoczekujący
3243Kaczmarek DamianToruńM40Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
4237Kamiński StefanToruńM70oczekujący
5151Kmieciak Robert Toruń M30T.S. Opatrunki Toruńoczekujący
6103Mandosik MichałToruńM30oczekujący
7154Mechliński BartłomiejToruńM40Biegowe Wtorki z Decathlon Toruńpotwierdzony
8116Rok-Szpala Sylwia Lubicz Górny K30parkrun Toruńoczekujący
9336Walterski SławomirToruńM30oczekujący
10317Wiligalski BartoszPigżaM30T.S. Opatrunki Toruńoczekujący
  
23.11.2019
Nr ID Nazwisko i imię Miejscowość Kategoria Drużyna Status płatności
1119Arseniuk AnnaGórskK30T.S. Opatrunki Toruńoczekujący
2110Fiszer JakubToruńM40parkrun Toruńoczekujący
3131Kaczmarczyk DanielGrębocinM40ANIRO RUN TEAMoczekujący
4243Kaczmarek DamianToruńM40Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
5237Kamiński StefanToruńM70oczekujący
6151Kmieciak Robert Toruń M30T.S. Opatrunki Toruńoczekujący
7103Mandosik MichałToruńM30oczekujący
8116Rok-Szpala Sylwia Lubicz Górny K30parkrun Toruńoczekujący
9336Walterski SławomirToruńM30oczekujący
10317Wiligalski BartoszPigżaM30T.S. Opatrunki Toruńoczekujący
  



© 2019 gptorunia.pl