rejestracja  | logowanie
.
facebook

Zapisy - lista

ZAPISZ SIĘ                                                   Dystans 300 m | Dystans 600 m | Dystans 1400 m | Dystans 3200 m | Dystans 6000 m


Dystans 6000 m
  
  
  
  
12.12.2020
Nr ID Nazwisko i imię Miejscowość Kategoria Drużyna Status płatności
1311Bachanek KatarzynaToruńK50potwierdzony
2107Bajeński DariuszToruń M20parkrun Toruńpotwierdzony
3233Balicki SzymonRożno-ParceleM16Biegoholicypotwierdzony
4214Bartkowska JoannaBrzozówkaK40Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
5345Bartkowski SławomirBrzozówkaM40Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
6123Barwiński LeszekToruńM40potwierdzony
7319Butowski MichałBydgoszczM40potwierdzony
8256Chmurzyński JózefKrobiaM50T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
9170Chrzanowska CecyliaLisewoK60potwierdzony
10210Ciska - Rasmus DariaToruńK30TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
11178Ciski PrzemysławToruńM30potwierdzony
12179Ciski ZbigniewToruńM50potwierdzony
13182Czechowski RajmundToruńM70potwierdzony
14351Dembkowski RyszardToruńM60potwierdzony
15151Dereziński DanielToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
16145Drapiewski MirosławToruńM30Biegoholicypotwierdzony
17129Dądelski MariuszToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
18102Fiszer JakubCzarne BłotoM40parkrun Toruńpotwierdzony
19228Foremski SławomirToruńM50SPCpotwierdzony
20362Głowacki MateuszToruńM20Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
21222Gołaszewska JolantaToruńK50oczekujący
22399Gordon MichałToruń M40potwierdzony
23175Góralski KrzysztofToruńM50T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
24403Górczyński DawidToruń M20potwierdzony
25287Grzeszak DanutaMogilnoK60potwierdzony
26337Hendrzak SylwesterŁubiankaM30potwierdzony
27155Jabłońska MagdalenaToruńK30parkrun Toruńpotwierdzony
28156Jabłoński DominikToruń M40parkrun Toruńpotwierdzony
29262Jabłoński JarosławCiechocinekM40potwierdzony
30369Jastrzębska MajaToruńK30oczekujący
31110Kaczmarek DamianToruńM40SPCpotwierdzony
32299Kalata ŁukaszCZARNE BŁOTOM30Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
33109Kalinowski ArkadiuszToruńM30potwierdzony
34189Kamiński StefanToruńM70potwierdzony
35255Karaś MarekToruńM50Podgórz Toruńpotwierdzony
36180Kmieciak RobertToruńM30T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
37405Kokocki PawełWielka NieszawkaM30Podgórz Toruńpotwierdzony
38159Korpal ŁukaszToruńM30Biegoholicypotwierdzony
39173Kozłowski ZbigniewToruńM30Biegoholicypotwierdzony
40220Krenska KamilaCzerskK16Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
41354Kruczkowski JarosławAleksandrów KujawskiM50oczekujący
42229Lewandowska MarlenatoruńK40Podgórz Toruńpotwierdzony
43314Lewandowski StefanToruńM70potwierdzony
44230Lipiński KrzysztofToruńM40SPCpotwierdzony
45154Lubiszewska KarolinaToruńK30Biegoholicyoczekujący
46143Ludwik KrystynaŁysomice K50SPCpotwierdzony
47227Łęga TomaszToruńM40Biegam Bo Lubię Toruńpotwierdzony
48167Łuczak RadosławToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
49134Maciaszek KrzysztofToruńM40potwierdzony
50341Majchrzak AnetaToruńK16T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
51216Majchrzak DariuszToruńM50Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
52394Majchrzak PiotrToruńM20T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
53163Majewski ZdzisławToruńM60parkrun Toruńpotwierdzony
54259Malicka-Zacniewska AgataToruńK30ANIRO Run Teampotwierdzony
55144Mandosik MichałToruńM30TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
56217Michniewicz MartaToruńK30potwierdzony
57219Michniewicz PiotrToruńM30potwierdzony
58343Mórawski SławomirToruńM50potwierdzony
59193Muzalewski PawełToruńM40Biegoholicypotwierdzony
60122Niesporek EwaToruńK60oczekujący
61215Nowakowski JerzyToruńM40ANIRO Run Teampotwierdzony
62266Orcholski WitoldToruńM40T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
63265Podbielska AlinaToruńK50Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
64359Podlaszewski JacekToruńM50potwierdzony
65310Przyborkiewicz KrzysztofToruńM40potwierdzony
66117Radzińska-Kamyszek EwaToruń K50SPCoczekujący
67209Rasmus RemigiuszToruńM30TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
68165Retecki KrzysztofOstromeckoM40Biegam Bo Lubię Toruńpotwierdzony
69315Rok MariuszToruńM60potwierdzony
70126Rok-Szpala SylwiaLubicz GórnyK30parkrun Toruńpotwierdzony
71224Rudera PiotrToruńM30Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
72312Rzeszowski JakubToruńM20potwierdzony
73148Rząd SzymonToruńM16parkrun Toruńpotwierdzony
74242Spychalski TadeuszToruńM60TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
75368Szparło ŁukaszToruńM30potwierdzony
76150Szyszczak MarcinToruńM40potwierdzony
77190Taraszka IreneuszGniewkowoM50oczekujący
78327Tomaszewski MaciejToruńM30Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
79339Tomaszewski WojciechToruńM50potwierdzony
80344Tomaszewski MiloszToruńM30Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
81147Tybuszewski JanuszToruńM60T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
82191Walterski SławomirToruńM30oczekujący
83234Warlikowska KarolinaToruńK16Biegam Bo Lubię Toruńpotwierdzony
84142Wiligalski BartoszPigżaM30T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
85240Zielinski MarekToruńM50potwierdzony
86303Żyłkowski JarosławToruń M30potwierdzony
87371Żytkowski AdamToruńM30SPCpotwierdzony
  
13.12.2020
Nr ID Nazwisko i imię Miejscowość Kategoria Drużyna Status płatności
1107Bajeński DariuszToruń M20parkrun Toruńpotwierdzony
2214Bartkowska JoannaBrzozówkaK40Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
3345Bartkowski SławomirBrzozówkaM40Klub Maratoński UMK i Przyjacieleoczekujący
4123Barwiński LeszekToruńM40potwierdzony
5319Butowski MichałBydgoszczM40potwierdzony
6170Chrzanowska CecyliaLisewoK60potwierdzony
7210Ciska - Rasmus DariaToruńK30TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
8178Ciski PrzemysławToruńM30potwierdzony
9179Ciski ZbigniewToruńM50potwierdzony
10182Czechowski RajmundToruńM70potwierdzony
11351Dembkowski RyszardToruńM60potwierdzony
12129Dądelski MariuszToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
13102Fiszer JakubCzarne BłotoM40parkrun Toruńpotwierdzony
14362Głowacki MateuszToruńM20Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
15222Gołaszewska JolantaToruńK50oczekujący
16399Gordon MichałToruń M40oczekujący
17175Góralski KrzysztofToruńM50T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
18337Hendrzak SylwesterŁubiankaM30potwierdzony
19155Jabłońska MagdalenaToruńK30parkrun Toruńpotwierdzony
20156Jabłoński DominikToruń M40parkrun Toruńpotwierdzony
21262Jabłoński JarosławCiechocinekM40potwierdzony
22369Jastrzębska MajaToruńK30oczekujący
23110Kaczmarek DamianToruńM40SPCpotwierdzony
24109Kalinowski ArkadiuszToruńM30oczekujący
25189Kamiński StefanToruńM70potwierdzony
26255Karaś MarekToruńM50Podgórz Toruńpotwierdzony
27220Krenska KamilaCzerskK16Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
28230Lipiński KrzysztofToruńM40SPCoczekujący
29154Lubiszewska KarolinaToruńK30Biegoholicyoczekujący
30143Ludwik KrystynaŁysomice K50SPCpotwierdzony
31167Łuczak RadosławToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
32134Maciaszek KrzysztofToruńM40potwierdzony
33341Majchrzak AnetaToruńK16T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
34394Majchrzak PiotrToruńM20T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
35163Majewski ZdzisławToruńM60parkrun Toruńpotwierdzony
36259Malicka-Zacniewska AgataToruńK30ANIRO Run Teampotwierdzony
37144Mandosik MichałToruńM30TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
38217Michniewicz MartaToruńK30potwierdzony
39219Michniewicz PiotrToruńM30potwierdzony
40343Mórawski SławomirToruńM50potwierdzony
41122Niesporek EwaToruńK60oczekujący
42166Nowak JarosławToruńM50SPCpotwierdzony
43215Nowakowski JerzyToruńM40ANIRO Run Teampotwierdzony
44266Orcholski WitoldToruńM40T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
45359Podlaszewski JacekToruńM50potwierdzony
46209Rasmus RemigiuszToruńM30TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
47165Retecki KrzysztofOstromeckoM40Biegam Bo Lubię Toruńpotwierdzony
48315Rok MariuszToruńM60potwierdzony
49126Rok-Szpala SylwiaLubicz GórnyK30parkrun Toruńpotwierdzony
50224Rudera PiotrToruńM30Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
51312Rzeszowski JakubToruńM20potwierdzony
52148Rząd SzymonToruńM16parkrun Toruńpotwierdzony
53242Spychalski TadeuszToruńM60TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
54135Staniszewska JoannaToruńK30SPCoczekujący
55368Szparło ŁukaszToruńM30potwierdzony
56150Szyszczak MarcinToruńM40potwierdzony
57190Taraszka IreneuszGniewkowoM50oczekujący
58339Tomaszewski WojciechToruńM50oczekujący
59344Tomaszewski MiloszToruńM30Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
60147Tybuszewski JanuszToruńM60T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
61191Walterski SławomirToruńM30oczekujący
62234Warlikowska KarolinaToruńK16Biegam Bo Lubię Toruńpotwierdzony
63240Zielinski MarekToruńM50potwierdzony
64118Żuchowska PaulinaKrotoszynyK16Biegam Bo Lubię Toruńpotwierdzony
65303Żyłkowski JarosławToruń M30oczekujący
  
19.12.2020
Nr ID Nazwisko i imię Miejscowość Kategoria Drużyna Status płatności
1107Bajeński DariuszToruń M20parkrun Toruńpotwierdzony
2345Bartkowski SławomirBrzozówkaM40Klub Maratoński UMK i Przyjacieleoczekujący
3123Barwiński LeszekToruńM40potwierdzony
4319Butowski MichałBydgoszczM40potwierdzony
5170Chrzanowska CecyliaLisewoK60potwierdzony
6210Ciska - Rasmus DariaToruńK30TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
7178Ciski PrzemysławToruńM30potwierdzony
8179Ciski ZbigniewToruńM50potwierdzony
9182Czechowski RajmundToruńM70potwierdzony
10129Dądelski MariuszToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
11102Fiszer JakubCzarne BłotoM40parkrun Toruńpotwierdzony
12362Głowacki MateuszToruńM20Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
13222Gołaszewska JolantaToruńK50oczekujący
14175Góralski KrzysztofToruńM50T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
15337Hendrzak SylwesterŁubiankaM30potwierdzony
16155Jabłońska MagdalenaToruńK30parkrun Toruńpotwierdzony
17156Jabłoński DominikToruń M40parkrun Toruńpotwierdzony
18262Jabłoński JarosławCiechocinekM40potwierdzony
19110Kaczmarek DamianToruńM40SPCpotwierdzony
20109Kalinowski ArkadiuszToruńM30oczekujący
21189Kamiński StefanToruńM70potwierdzony
22255Karaś MarekToruńM50Podgórz Toruńpotwierdzony
23220Krenska KamilaCzerskK16Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
24154Lubiszewska KarolinaToruńK30Biegoholicyoczekujący
25143Ludwik KrystynaŁysomice K50SPCpotwierdzony
26167Łuczak RadosławToruńM40parkrun Toruńpotwierdzony
27163Majewski ZdzisławToruńM60parkrun Toruńpotwierdzony
28259Malicka-Zacniewska AgataToruńK30ANIRO Run Teampotwierdzony
29144Mandosik MichałToruńM30TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
30343Mórawski SławomirToruńM50potwierdzony
31122Niesporek EwaToruńK60oczekujący
32166Nowak JarosławToruńM50SPCpotwierdzony
33215Nowakowski JerzyToruńM40ANIRO Run Teampotwierdzony
34266Orcholski WitoldToruńM40T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
35359Podlaszewski JacekToruńM50potwierdzony
36209Rasmus RemigiuszToruńM30TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
37165Retecki KrzysztofOstromeckoM40Biegam Bo Lubię Toruńpotwierdzony
38315Rok MariuszToruńM60oczekujący
39126Rok-Szpala SylwiaLubicz GórnyK30parkrun Toruńoczekujący
40224Rudera PiotrToruńM30Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
41312Rzeszowski JakubToruńM20potwierdzony
42242Spychalski TadeuszToruńM60TOP CROSS TORUŃ TEAMpotwierdzony
43135Staniszewska JoannaToruńK30SPCoczekujący
44368Szparło ŁukaszToruńM30oczekujący
45190Taraszka IreneuszGniewkowoM50oczekujący
46344Tomaszewski MiloszToruńM30Klub Maratoński UMK i Przyjacielepotwierdzony
47147Tybuszewski JanuszToruńM60T.S. Opatrunki Toruńpotwierdzony
48191Walterski SławomirToruńM30oczekujący
49240Zielinski MarekToruńM50oczekujący
50118Żuchowska PaulinaKrotoszynyK16Biegam Bo Lubię Toruńpotwierdzony
  



© 2020 gptorunia.pl